folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Memnun Kaldığınız Veri Kurtarma Yazılımı? Windows 10 Ve Acil

Memnun Kaldığınız Veri Kurtarma Yazılımı? Windows 10 Ve Acil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Çalışma mantiklari aynı crekli herhangi bir brogram işini görür. Bazı görüntüler bozulabilir. Benimde başıma geldi.

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

baya bir öneri gelmiş.

Win10'da çalışır mı bilmiyorum ama, şu program bâyâ hoşuma gidiyordu; File Scavenger .

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Herkese çok teşekkür ederim. Klasör-dosya yapısı ve gerçekten önemli 3-5 dosya dışında her şey geri geldi neredeyse.
    Eh, yapacak bir şey yok, aslında Cuma akşamı haftalık backup alacaktım, eh olacağı varmış...

Tekrar çok teşekkür ederim katkı sunan herkese, var olun.

Twitter: @CanKirca
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı

Herkese çok teşekkür ederim. Klasör-dosya yapısı ve gerçekten önemli 3-5 dosya dışında her şey geri geldi neredeyse.
    Eh, yapacak bir şey yok, aslında Cuma akşamı haftalık backup alacaktım, eh olacağı varmış...

Tekrar çok teşekkür ederim katkı sunan herkese, var olun.

Klasör dosya yapısı değil ama o üç beş dosya bence kurtarılabilirdir hala.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

file scavenger long seçeneği ile tara.

ama çok çok önemli ise diski kullanmadan dsiki başka yere klonla acronis ile öyle üzerinde çalış.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djxeon
    djxeon's avatar
    Erkek

recover my files derim 

yok amk imzam
Toplam Hit: 2190 Toplam Mesaj: 17
data veri kurtarma silinen dosyalar recovery