folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mersin Üniversitesi

Mersin Üniversitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Adana olabilir..Maraşa gelme sakin..a.k. mun hocalari..Kraliyet sistemi gibi süründürüyorlar..Mersinde nem den duramazsin,ders iştahın kaçar sınıfta kalırsın..Adana sıcak ama çok fazla nem yok sanırım..

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    okuyacağın bölüme bağlı mühendislikleri zor.ben bilgisayar müh. okuyom hoca falan yok labaratuar yok makina için de aynı şeyler geçerli ama diğer mühendislikleri iyi.ve hala gelişmekte olan bi üniversite sürekli yeni binalar yapılıyor alt yapısını hala tamamlamamış bi üniversite.artı bütünleme falan yok geçme notu 70 kendine güveniyosan düzenli çalişan biriysen yaz yoksa üzatırsın. ben 2 sene uzattım.

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    valla ben bilg mühendisliğini istiyordum

Hoop.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Black_AngeL
    Black_AngeL's avatar
    Erkek
    Zaten Bizim Millet Alısıktır Kotulemeye A.q Kesinlikle Tavsiye ederim
    Mersin Üniversitesi Öğrencisiyim Bahsettiğiniz Çukurovadan Puanları da cok cok yuksektir Kendi Bölümüm için soyluyorum Matematik Öğretmenliği Çukurovada Bulunmazken Mersinin Türkiyede ilk 5 de yer alıyor Eğitim Sistemimiz Harikadır. Su an 70 Uygulamasını(gecme notu) Ottu den Sonra Mersin Gelir.

Üniversitede Kızlarla Gezeyim BAsit Biri Olayım Bi şekilde biter diyorsan İstediğin heryere Gidebilirsin
    Ama ÇAlışayım VAtana Millete Benimde Bi faydam olsun LAmerlık da iş yok Adam olayım diyorsan Mersini Seç derm

Kolay Gelsin....

...::::HER TURK HACKER DOGAR::::...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Adanaya gel muhendislik puanin tutarsa...ben kadro olacam buyuk ihtimalle burada...5-6 sene sonra 20 ye yakin tariqat muridi olacak universitede...sonra ben rektorluge aday olup rektor olacam muridlerin destegiyle...sonra cukurova universitesinin adini degistirip ..."Tarikat of Tahribat Akademi" olarak degisterecez....tahribat muridleri bizim uniyi secerse extra puan falan verecez ;)...ona gore gelecegini dusun :)..

ciddi gelirsen bizim alt siniflarda okursun :)...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    heyecan yapmayın şu puanlar bir gelsin tek tek isticem sizden öneri hıhıhııhı

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    walla ben mersin istiyorum ama teklifleri değerlendireyim bi :)

Hoop.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    İdari ve İktisadi Bilimler Fakültesi yine Adana kampüsü içinde mi..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    yok ankaradayım ben...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    sktret mersini en kralı ege üniversitesi :P
Toplam Hit: 3399 Toplam Mesaj: 31