folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Meslek Liseleri İle Düz Liselerin Arasındaki Farklar?

Meslek Liseleri İle Düz Liselerin Arasındaki Farklar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

acemi-webci bunu yazdı:
    -----------------------------

düz liseye geçebilirsin tabi ya tanıdığın olacak yada paran..

Tanıdık Yada Paradan Kasıt Ne hocam Karne Ortalaması Yada Diploma Puanı İstemezlermi Diyosun?

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

düz lise mezunuyum. oks sınavına girdiğimde oks sınavı ne onu bile bilmiyordum. hayatı gırgıra alıyordum. bi kere kitap açıp okumuşluğum yoktu. ders çalıştığım zamanları birleştirsek senede 7-8 saat ederdi heralde :)

buna rağmen 340 puan almıştım. sonra düz liseye yazıldım lise 2. sınıfta Arif öolu anadolu meslek lisesinden çağırdılar Bilişim ve teknoloji bölümüne. aklımı sikiyim gitmedim. şimdi ben dersane kçşelerinde sürünürken bilişim teknoloji bölümündeki arkadaslar kendi işlerini kurdular a.q. hepsi ya prgramcı ya tasarımcı oldu

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mirliva
    mirliva's avatar
    Erkek

bak ben meslekte okudum meslek liselerinin dezavantajlarını bi saymaya kalksam sana saba kadar devam eder brak imamı hatibi meslegi çıragı git düz liseye kendini kurtar derim ben benden sana bi abi nasihatı dersler seni daha cok zorlar düz lisede ama şu sözü sakın unutma "denizlerde inciler derinde olur çer cöp kıyıda olur" inciye ulaşmak istersen derine girmeye mecbursun  kurtar kendini yiğenim bütün imkanlarını seferber et GİT  DÜZ LİSEYE

Bir insanın sana neler verebileceği değil, senin için nelerden vazgeçebileceği önemlidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek

ben meslek lisesindeyim yandada bir düz lise var aradaki en bariz fark onlar 8.30 da gelip 14.15 te çıkıyo bizde 8 de gelip 16.00 da çıkıyoruz(bazen 17.00):D

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

pim bunu yazdı:

meslektekiler duz lisedekilere gore daha aptaldir.

Aptallık düz lise okuyup 10 sene össden bi üniye girmeye çalışmaktır.

He mesleğe girmek daha kolay ama Teknik lise düz liseyi havada karada sker zorluk bakımından..

Altan naptın oğlum :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

mirliva bunu yazdı:

bak ben meslekte okudum meslek liselerinin dezavantajlarını bi saymaya kalksam sana saba kadar devam eder brak imamı hatibi meslegi çıragı git düz liseye kendini kurtar derim ben benden sana bi abi nasihatı dersler seni daha cok zorlar düz lisede ama şu sözü sakın unutma "denizlerde inciler derinde olur çer cöp kıyıda olur" inciye ulaşmak istersen derine girmeye mecbursun  kurtar kendini yiğenim bütün imkanlarını seferber et GİT  DÜZ LİSEYE

Bu kadar ön yargılısın Yani :) Söz güzel İnş. geçicem zaten

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu saatten sonra  Düz lise okumak enayiliktir  Düz liseler Tüm fonksiyonunu yitirmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Bu saatten sonra  Düz lise okumak enayiliktir  Düz liseler Tüm fonksiyonunu yitirmiştir

tek faydası amele alırken "en az lise mezunu" olmak şartını sağlamasıydı o da bitti sayılır :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Beyler koç bile farkına vardı :D Meslek lisesi memleket meselesi =) Git bi endüstri meslek lisesine 4 yılın sonunda piç olmazsan gel yüzüme tükür. Harbi hayata hazırlıyorlar adamı . Herşeyin cinliğini herşeyin piçliğini öğreniyorsun. Matematik felan fazla göremesende hayatı tanıman için güzel oluyor. Ayrıca birisi hakaret etmiş yok düz lisedekiler daha zeki diye bizi küçümsemiş :f Ona sadece kıçımla gülüyorum :d Headbanger yasincim onu 5 le toplar 2 ye böler bidaha 7 ile toplar :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

ona bakarsan bu saatten sonra lise okumak da enayiliktir.

geç bence düze arkadaşım. sonra adam gibi çalış öss'ye. 

başka yolu yok.

He is finding himself.
Toplam Hit: 10060 Toplam Mesaj: 48