Messengerlog Pro 6.30 [1 Mb]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Öncelikle ; Böyle birşeye ihtiyacınız bile yoksa sırf crackteki müzik için indirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.Mediaplayerı kapattım cracki açtım yarım saattir dinliyom walla züpper müzik :D Bu cracklerin içindeki mözikler çıkartılamadığı için onu ayriyetten paylaşamıyorum zaten 800Kblık dosya indirin işte.. Demek istediğim boyle bir programa ihtiyacınız yoksa bunu sadece bir müzik paylaşımı olarakta görebilirsiniz yani :)) Bu arada yanlış biliyorsam bu crackin içindeki müziği çıkartıp paylaşan dilesin benden ne dilerse :Pp

Hani birisiyle konuşursunuz sonra pencereyi kapatırsınız fakat sonradan kapattığınız penceredeki bir şey lazım olur da onu bilmek için taa log dosyasına kadar gider iki saat logun explorerla açılmasını beklersiniz ve bu arada da snir krizleri geçirirsiniz yaa işte tek ilaç !! Realtime mode on yapınca kapattığınız penceredeki yazıları burada hâlen görebilirsiniz :)) Boyutuna aldanmayın önemli olan pratiklik ve yararlılıktır !

Bu program benim çok işime yarıyor gerçekten çok pratik.. Msn loglarını okumak için ilgili dizine kadar gitmek zorunda değilsiniz yada açmak istediğiniz msn logunuzun boyutu çok büyükse ve pcniz biraz eskiyse hiç dert değil ! Çünkü bu program dosyayı explorerda değil kendi belleğinde açıyor yani acaip hızlı bu konuda...

Not: Yüklemeye başlayabilmeniz için oturumu değil komple msni kapatmanız gerekiyor !

Yazılımın birçok özelliği bulunmaktadır. MSN konuşmalarını yazılardan başlayıp ifadelere kadar her şeyi kaydedebilmektedir.MessengerLog, etkili bir MSN günlük

tutma programıdır. Yani bu programda her gün MSN konuşmalarınız kaydedilir.Yazılım Windows Messenger 4.x/5.x, MSN Messenger 6.x/7.x ve Windows Live senger sürümlerini desteklemektedir. Yazılımda günlüğünüzü yönetebilir ve başkalarının görmemesi için şifreleyebilirsiniz. Ayrıca yazılımda 10 adet renkli tema blunmaktadır.

Özellikler:

2. Sohbeti kaydetmek için daha kuvvetli, çok kısımlı sohbet mMonitör alt yapısı.

3. Yazılım MSN sohbetlerini RTF biçiminde kaydetmektedir.

4. Messenger Plus! ile uyumlu.

5. Windows Messenger ile uyumlu.

6. MSN Messenger ile uyumlu.

7. Windows Live Messenger ile uyumlu.

8. E-posta ya da FTP ile otomatik karşı tarafa gönderme.

9. MSN sohbetlerini kaydetmek için ana programı çalıştırmaya ihtiyaç duymaz.

10. Kullanımı kolay arabirim.

11. MSN Messenger yolundan sağlanan özel destekleri kaydetmek şirketiniz için uygun.

12. Erişmek ve ayarlamak parolayla korunmuştur.

13. Kayıt ettiğiniz MSN konuşmalarını arama ile kolayca ve hızlı olarak bulabilirsiniz.

14. 10 adet renkli tema bulunmaktadır.

15. Tarih ve zaman damgası.

link http://www.speedyshare.com/681262617.html

Troubles'll come & they'll pass
Reply With Quote Alıntı yap
  • KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Linki ilk mesaja ekledim, bu arada güzel programmış hoca...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
    babbaaCanN
    babbaaCanN's avatar
    Erkek
    eline saglık hoca denemek lasım

Biz Burdayızzz Bizim RahaT Etmediğimiz yerde Hiç Kimse istirahat Edemezzz http://www.youtube.com/user/babbaaTR
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek
    ehu hocam paylasımdan cok program screen deki deney farem super :D programı ındırdım saol
    KoZa
    KoZa's avatar
    Erkek
    Bana Gelmez :D Ama Paylaşmışsın Arkadaşlar Gibi bende Saol Diyim :D

http://www.antoloji.com/siir/sair/sair.asp?sair=51703
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    arsive kaydetıyorum hoja eyw saoL
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Gzl prgram.Bisey sorabilirmiyim arkadaslar peki pc kurulduktan buyana eger log tutmamissak daha once yaptıgımız msn konusmalarini tekrar gormenin bir yolu varmidir acaba??

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    "Crack" in içindeki o şarkıyı kaydettim. Şarkı biryerden sonra kendini tekrar ediyor. Ben de sonuna "fade-out" ekledim.
    İyi dinlemeler...

http://rapidshare.com/files/70134202/o_ses.mp3.html
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Hocam cidden çok sağol ya,çok makbule geçti,ne kadar teşekkür etsem azdır :))
    Demekki yanlış biliyormuşum bunuda öğrenmiş oldum ama şarkı 4Mb ken crack 100Kb bişey nasıl gömüyolarda içine bu kadar küçülüyor hayret walla...

edit: Hımmmm sen şarkının belli bir süre kendisini tekrar etmesine izinv erdiğin için 4Mb şarkı dimi ? :D

Troubles'll come & they'll pass
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    ya sanırsam "midi" dosyası olarak içine gömülüyor ama tam emin değilim. Herhangi bir programlama diliyle belki de "midi" ye bile gerek kalmadan doğrudan ses komutlarıyla bu iş yapılabilir. Yani "kod" larla oluşturulduğu için yer kaplamıyor. Program , Kodları ses dönüştürürken zaten bilgisayarda hazır olarak bulunan sesleri kullanıyor. Midi'nin genel işleyişi böyle.

Cvp: Evet normalde şarkı 1:30 dk fln :)
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    msn plus   kuruncada zaten  her bi haltına  ulaşıordun logların yahu  öyleydi evt  öyle öyle.

matematik24.com
  • Toplam Hit: 2495 Toplam Mesaj: 17