METAL MUZİK TURLERİ VE OLUSUMU

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    viking metalin ne olduğu sorulmuş. aslında böyle bir tür yok. viking ve vampir
    araştırırsanız gözünüze çarpacak iki tarzdır..

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Gothic müziğe Gothic demem eğer içinde brutal vokal yok ise:)

bkz:tot

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

gothic metal neden yok orada çünki gothic metalden nefret ederim yazma gereği bile duymadım.

ayrıcana viking metal'in yartıcısı blood fire death albümü ile bathory'dir doğrudur.Fakat Bir Mayhem Bir Darkthrone gibi kült ''true'' black grupları asla viking metal yapmadı.onlar sadece Norsk Arisk Black Metal diye bir tür oluşturdu ve icra etti.Bathory şarkılarında liriklerinde viking hayatından söz ederkene darkthrone,burzum,immortal,dissection,mayhem gibi norveç bergen ekolü gruplar liriklerinde norveç milliyetçiliğinden norveç hayatından vs.. bahsediyordu.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blur
    blur's avatar
    Dişi

ilk metal grup olarak (özellikle heavy metal ve doom metal e onculuk eden grup) black sabbath kabul ediliyo.  metal muzik 60lardaki rock tan turemiştir ve o zamandan sora bir yaşam stili haline gelmiştir.  giyim kuşamdan insan ilişkilerine kadar yansımıştır.

rapcore (rap metal) dinnemedim bi ama içinde rap olduu için bok gibi olduunu varsayıyorum...

saatlerce kafa sallamk (soraki 3 gun boynun tutuk dolaşmak) ve manyak gibi pogo yapmaktan daa elenceli nooolabilir :P =)   -tabi dışardan izleyen bi popçu kişilik için tımarhanede olmanız gerekir ama... nese-

life sucks...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek
    istanbul caravan rack cafe  ben buralarda takılırdım bilen varmı  arada gandalf vardı  oda iyidi black metal çalardı ama ben hevy metal dinlerim çok begenerim metallica pantera pentagram ramstein ve bunun gibi bir sürü ama en çok sevdigimlerim bunlar metalati?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
Toplam Hit: 2367 Toplam Mesaj: 18