Metallica Baba Hala

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

öncelikle başlığa değinmek istiyorum.metallica hala baba değil..eskidendi baba günleri.taa ki black albüme kadar...kalkıp mtv ikonlarına çıkıp coverlarla şarkılarına sçan avril lavignelere,limp bizkitlere vs..trendy grup ve şarkıcılarının karşısında oturup alkışlamaları vs..metallicanın gözümden düşmesine neden oldu..haa metallica heavy metal müziği denince akla gelen ilk isimlerden biridir.yanlız son hali pek iç açıcı değildir.st anger sert bir albüm lakin metallica bazı eylemleri ile ne kadar sert albümler yapsada gözümüzden düşmüştür..haaa kalkıp yeni yetmelerin metallica şöyle metallica böyle nefret ediyorum,dinlemiyorum gibi şeyler zırvalarsa onlara karşı çıkarım bir kill em all,ride the lighting,and justice,master of puppets vs...albümlerini dinlemeyen yada dinlemeye üşenen insanların heavy metal dinliyorum demesine gülünür.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darker
    darker's avatar
    Erkek
    metallica hala baba ama şam babası :),black albüme kadar kariyerini metal dinleyen hiç bi insan evladı tartışamaz metali metal yapa nyegane gruplardan biridir önlerinde saygıyla eğilmek gerekir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    baba olabilirler ama artık babamdanda yaşlandılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    babaların en babasıda müslüm babadır bunu da unutmamak lazım ahahaha

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Bu arada Metallica hala yollarda bu herifler bu aralar ne tur muzik yapiyor bilgisi olan varsa bildirsin.bakin turneye de cikmislar.Almanya,İrlanda vesaire.

>>>
    Concerts: Metallica Tickets
    Metallica Tickets
    Budgetticket has tickets on offer for the Metallica concert. You can purchase your Metallica tickets right now by placing an Metallica order on our internet site Budgetticket.nl. The Metallica concert tickets can preferably be paid by credit card. Your Metallica concert tickets will be sent within the Netherlands by means of the “registered with declared value” service of the TPG Post. The Metallica concert tickets will be delivered to you personally. If your Metallica concert tickets need to be sent to a foreign country, Budgetticket will use partner DHL. If required, it is also possible to get your Metallica concert tickets delivered to your hotel, please fill out the details of your hotel by the delivery address or E-mail these hotel delivery details for your Metallica concert tickets as soon as possible in order to complete your Metallica concert ticket order successfully. PLEASE NOTE: The prices listed on our website are based on supply and demand and are above face value. More »

Metallica Tickets
    Metallica June 06, 2006
    Start: 18.30 Waldbühne
    Berlin, Germany
    Metallica June 08, 2006
    Start: t.b.a. Gelredome
    Arnhem, The Netherlands
    Metallica June 11, 2006
    Start: 15.00 RDS Arena
    Dublin, Ireland

Please CLICK HERE to submit a request for your most wanted tickets, in case the tickets you are seeking for are not listed on our website.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    meraklısına

Metallica - Unforgiven (klip)

http://rapidshare.de/files/12362033/Metallica_-_The_Unforgiven.mpg.html

Metallica - And justice for all (128kb/s )

http://rapidshare.de/files/16057087/And_justice_for_all.rar

(metallica - kill 'em all)

http://rapidshare.de/files/15992711/kill__em_all.rar

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    eywallah saol.ama sen linklemissin en iyisi sole:

Yap abi babasindan bi Kazaa yada Lime wire yaz oraya Metallica videos aynen nasil dokuluyo videolar MTV sinden FOX una San Fransisco daki local Tv lere kadar super linkler gelir indirin ama eskilerini tavsiye ederim.orjinal klipler icinde.load yada reload dan sonrasi icin bisey diyemem.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ilah olmak kolay değil ki bukonuda özellikle metal müziğin ilahı denilebilecek pek grup yok Led Zepelinide ekliyebilirsiniz bir zamanlar fırtına gibi estiler ama işte her zaman herşey yolunda gitmiyor gerçek bir ilah mı arıyorsunuz bana ole birilerini söyleyin mesela Jimmy Handrix ...

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moonspell
    moonspell's avatar
    Erkek
    valla arkadaslar ben muzıkle urasıyorum senelerdır gıtar calıyorum ben metallicayı gercekten basarılı buluyorum metal ve rock ın yayılmasında 80 ve90 lı yıllarda metallica neden olmustur... bırakın adamlar havasını atsınlar bugun kirk un attıgı solo kalıpları hala konusulur elbette bır malmsteen bır joe satrıani kadar ıyı calamaya bılır ama kullandıgı gam ve kalıplar gercekten sıkı bır rock kalıbıdır. sarkıları da ben begenıorum ben daha cok joe satriani malmsteen dınlerım ama metallica yıda severım en begendıgım kısı ıse guns and roses ın gıtarıstıdr slash ROCK muzıkte tabı led zeppelin t-rex sonra jımy morrıson jımy handrix bu adamların stıllerı var gary moore erıc clapton babadır bunlar tartısılmaz metallicanın yerıde ayrı ama oda babadır bence...

heh işte oyle
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek
    nirvana yavuz çetin bunlarda ii unutulmuş olmalarına ragmen.
    ama ben metallica dan şaşmam.
Toplam Hit: 5767 Toplam Mesaj: 44