Metallica Konseri; İzlenimler Ve Yorumlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

lan olum bi sürü adam varmış nie toplanmadık ki biz orda?

konser harikaydı ayrıca..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

konser öncesini hiç anlatmıyorum bile :| tam bir rezaletti.. hele kapıdaki o kel güvenlik.. neyse içeriye girdik bir sevinç var bizde ki anlatamam.. bira satanları gördük tutamadık kendimizi ona da sevindik (internette alkol yasak falan yazıordu ondan :D:D) içtik birayı beğenmedik ama olsun o bile yeterdi :D:D sonrasında baktık saha içi çok gevşek ilerledikçe ilerledik ve neredeyse sahne önü kadar yakın olduk :) konser sonuna kadar headbang yaptık beklediğimiz gibi boynumuz tutulmadı.. gruplara gelirsek the sword fena değildi :), pentagram muhteşemdi, down aynen muhteşemdi.. metallicaya laf bulamıyorum hele ki one ve seek and destroy parçalarında çıldırdık iyice :) kulaklarımda hala çınlıyor sesleri :) neyse neticeye gelelim.. girişteki rezaleti saymazsak süper bir organizasyondu.. o alevler küçük atom bombaları havaii fişekler falan off off.. hiç bitmeseydi ya...

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

SpyßreaK bunu yazdı:
    -----------------------------

konser öncesini hiç anlatmıyorum bile :| tam bir rezaletti.. hele kapıdaki o kel güvenlik.. neyse içeriye girdik bir sevinç var bizde ki anlatamam.. bira satanları gördük tutamadık kendimizi ona da sevindik (internette alkol yasak falan yazıordu ondan :D:D) içtik birayı beğenmedik ama olsun o bile yeterdi :D:D sonrasında baktık saha içi çok gevşek ilerledikçe ilerledik ve neredeyse sahne önü kadar yakın olduk :) konser sonuna kadar headbang yaptık beklediğimiz gibi boynumuz tutulmadı.. gruplara gelirsek the sword fena değildi :), pentagram muhteşemdi, down aynen muhteşemdi.. metallicaya laf bulamıyorum hele ki one ve seek and destroy parçalarında çıldırdık iyice :) kulaklarımda hala çınlıyor sesleri :) neyse neticeye gelelim.. girişteki rezaleti saymazsak süper bir organizasyondu.. o alevler küçük atom bombaları havaii fişekler falan off off.. hiç bitmeseydi ya...

Kapıdaki o kel güvenliğe azmı küfür etmedik. :E Demirlerden atlamaya çalışanlara su şaşallarını atmamızda fena değildi. :B  

selam gençlik!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

PriesTBT bunu yazdı:

Quetzalcoatl bunu yazdı:
    resim video falan ne varsa koyun olm ne biçim insansınız lan :'(

Uploading..

Videolar:

http://rapidshare.com/files/132932695/MetallicA_videolar.rar

hacı videolar çok kötü çıkmış yaff ses 0 saten :S

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Birde bir ara seyirciler futbol takımına tezahürat yapar gibi metallicaya yapıyorlardı :))

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:
    Birde bir ara seyirciler futbol takımına tezahürat yapar gibi metallicaya yapıyorlardı :))

Evet beklemekten sıkılmıştı millet ne yapsın? :) Meksika dalgası süperdi, biz saha içinde bir ara oturup kalkmayı denedik ama olmadı :) 

selam gençlik!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Down konseri süperdi. Millet tepkisiz izledi. Yuhlayanlar faln oldu. Çok ayıp edildi adamlara.

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    sadece down için gitmeyi düşündüm ama down içinde o kadar paraya kıyılmazdı bir ara tek gelirler o zaman izlerim bu arada scorpionsa giden var mı?

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

Chaoser bunu yazdı:
    sadece down için gitmeyi düşündüm ama down içinde o kadar paraya kıyılmazdı bir ara tek gelirler o zaman izlerim bu arada scorpionsa giden var mı?

Benim gidebilitem var :| Kesin giden müritler var.. 

selam gençlik!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

evet o tribünler süperdi :) bizde saha içinde denedik ama olmadı olmazda :D:D

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
Toplam Hit: 5935 Toplam Mesaj: 36