folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mevsim Geçişleri Ve Durgunluk, Durağanlık.

Mevsim Geçişleri Ve Durgunluk, Durağanlık.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

; Bu aralar bende bir durgunluk, durağanlık başladı. Odaklanma problemi yaşamaya başladım bu haberlerde filan Mevsim Geçişleri bir neden diye sunuluyor. 

sizlerde de var mi böyle bir durum? kapalı yada açık mekanda benzer durum yaşayan var mi? 

en basiti bazı konulari okumaya başladığında sonunu getirirdim. şimdi 2 yada 3 sayfada takılmaya tıkanmaya başladım. -_-)__

tskler. 

RitmFarbRacourci tarafından 04/Nis/16 23:10 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

yok öyle bişey pancar motoru gibiyim tatak tatak tataak ¯¬~u_u♂♂

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

evet oluyo bendede mal gibiyim bir iki haftadır tam olarak odaklanamıyorum konsantre olamıoyrum filan ve bende yıllardır öyle birlim ve yıllardır her mevsim geçişinde olur bu 

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    @patates hocam, ben yeni yeni fark ediyorum. birazda havanın güneşli olmasına aldandık herhalde. -_-||

babamda bir durgunluk gözlemliyorum, hareketler filan iyi yavaşladı. @_@

Akdeniz, Karadeniz, Doğu Anadoluda durumlar nasıl? Hocalar? ?_?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

iç anadolu;

TATAAK TAATAKK TATAAKKK!..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyP-X
    HyP-X's avatar
    Erkek

Mevsim geçişleriyse sen de ayak uydur aga :) bak şimdi varsa mangal yoksa yemeklik yağ tenekesini yarıyosun enine ortadan ikiye,

bulabiliyorsan meşe odunu ha yoksa çıra-kömür karışımı közünü hazır ediyorsun.

3 tane patlıcan, 1 tane yeşil biber ve kırmızı biber ve 2 tane de domatesi salıyorsun sırayla köze.

Patlıcan; kabuğu kömür gibi olup kendinden duman çıkmaya başlayıncaya kadar, biberler kokusunu aldığın ana kadar, domates de kabuğunu salana kadar duracak, durdumu aga :)

Kabuklarını soyduktan sonra  kuşbaşı et gibi doğrayacaksın, bu karışıma 2 diş sarımsak, biraz yağ biraz da tuz baharat ekleyeceksin, yarım limonu bi de çay kaşığı sirkeyi de devireceksin.

Sonra yemişim mevsimsel geçişi :)

.. you only have you ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

yok öyle bişey pancar motoru gibiyim tatak tatak tataak ¯¬~u_u♂♂

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    HyP-X bunu yazdı

Mevsim geçişleriyse sen de ayak uydur aga :) bak şimdi varsa mangal yoksa yemeklik yağ tenekesini yarıyosun enine ortadan ikiye,

bulabiliyorsan meşe odunu ha yoksa çıra-kömür karışımı közünü hazır ediyorsun.

3 tane patlıcan, 1 tane yeşil biber ve kırmızı biber ve 2 tane de domatesi salıyorsun sırayla köze.

Patlıcan; kabuğu kömür gibi olup kendinden duman çıkmaya başlayıncaya kadar, biberler kokusunu aldığın ana kadar, domates de kabuğunu salana kadar duracak, durdumu aga :)

Kabuklarını soyduktan sonra  kuşbaşı et gibi doğrayacaksın, bu karışıma 2 diş sarımsak, biraz yağ biraz da tuz baharat ekleyeceksin, yarım limonu bi de çay kaşığı sirkeyi de devireceksin.

Sonra yemişim mevsimsel geçişi :)

Ya arkadas gecenin bu saatinde bu nedir ya lanet yagsin yemek yapabilecegim bir yerde degilim soyleyebilecegim her yer kapali dis macunu mu yiyeyim ben ne yapayim simdi ya

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    @HyP-X :D, öyle bir anlatmışsın ki yemiş kadar oldum la :D.

sonra, " TATAAK TAATAKK TATAAKKK!.." bu ney lan, Gaz mi çıkarıyonuz, Hareket mi çekiyonuz :D ╭∩╮

RitmFarbRacourci tarafından 05/Nis/16 00:58 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Sol kulvardan kopup gelen bir tay gibiyim.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    HyP-X bunu yazdı

Muridin muride boyle eziyet yaptigi gorulmedi gece boyu okuyup okuyup salya akittim  bir saat daha gecince kebapcilara dayanip insanlara sok gecirticem. Biri kamu yararina banlasin ya sunu gozumun onune mangali monte etti gitti adam.

Edit. Az once dukkani acan kebapcidan SAAT KAC MUGAGOYIM DE GET ISINE YAAA diye kovuldum. Bi tarafi sismisler kulubunden Duygu bildirdi. Tesekkurler.

izzmarit tarafından 05/Nis/16 07:04 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 2553 Toplam Mesaj: 17
durağanlık mevsim geçişleri