Meyve Sıkacağı Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Arkadaşlar katı meyve sıkacağı alıcam, fakat karar veremedim. Posasını iyi sıkan fazla ıslak posa bırakmayan bir alet arıyorum.

limit 300 tl fazlası olmazsa sevirim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Eminim araştırmışsındır dostum ama makbul olanı meyveleri sıkmadan posası ile tüketmektir. Direkt suyu kan şekerini vs. yükseltebiliyor. Bir kaç kez kullandıktan sonra da temizlik vs. sıkıntı verdiğinden dolapta atıl bir şekilde kalıyor, benden söylemesi ...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    GoQaN bunu yazdı

Eminim araştırmışsındır dostum ama makbul olanı meyveleri sıkmadan posası ile tüketmektir. Direkt suyu kan şekerini vs. yükseltebiliyor. Bir kaç kez kullandıktan sonra da temizlik vs. sıkıntı verdiğinden dolapta atıl bir şekilde kalıyor, benden söylemesi ...

Şurasına kefilim. altıyüz küsür liralık bir makine almıştı philips'in annem dolar 3 lirayken 10 defa kullandık kullanmadık sonra köyde fare yuva yapmıştı içine en son.

o filtresinden elma havuç gibi meyvelerin liflerini çıkartması ölüm. Birde tam temizlemediğin zaman bir sonraki kullanıma kadar onlar kuruyor falan daha kötü oluyor.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Evet posası ile tüketmek daha iyi ama sıkacağım meyve havuç ve pancar olucak. Babamın dişleri malesef sağlam değil o yüzden suyunu içircem.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Kuvings paraya kiy hocam. Bikere al ve evin kenarinda diger kati meyva suyu sıkacaklari gibi fazlalik yapma. Kullanacagin bi alet al. Oda kuvings

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Evet posası ile tüketmek daha iyi ama sıkacağım meyve havuç ve pancar olucak. Babamın dişleri malesef sağlam değil o yüzden suyunu içircem.

Rendele kaşık kaşık yesin , durumu müsaitse..

Özellikle havucun glisemik indeksi (şekere dönüşme oranı) yüksek..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı
    Enquinx35 bunu yazdı

Doğal şeker oldugu icin sorun yok. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

bende ve ailemde linkteki ürün var;

https://urun.n11.com/meyve-sikacagi/philips-hr1861-kati-meyve-sikacagi-teshir-urun-P207284713

fi tarihinde anneme internetten sıfır garantili 180 e almıştım (o sırada mağazalarda 360 tl falandı, ben 180 e alınca validenin gözünde kahramanımsı bir şey olmuştum :D), bende kendime az kullanılmışını 80 tl e aldım geçen sene. Valide hala kullanıyor canavar gibi makina. Bahsi geçen temizlik hadisesi bazı bünyeleri yorabiliyor veya usandırabiliyor. Ama çok acelen yoksa sıkma işlemi biter bitmez hemen elinle sudan geçirirsen çok zahmetli olmuyor. İnce göz göz olan filtre mi neyse adı onu temizlerken bulaşık süngerini iyice köpürtüp öyle hafif bastırarak iki taraftan da silersen arasında posa kabuk vs gibi kalıntılar kalmıyor. 

heza tarafından 22/Eki/18 15:16 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

Bosch al ben kendime aldım kullanıyorum tavsiye ederim ama biraz pahalı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı
    Enquinx35 bunu yazdı

Doğal şeker oldugu icin sorun yok. 

Sen bilirsin ama

Doğal da olsa sorun.. Meyva suyu taze sıkılmış da olsa kan şekerini hızlı yükselltiği için sorun diyor doktorlar.. 

Ayrıca posanın da faydası var ...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

banada güzel buz kırıcı lazım vodka kokteyleri yaparken lazım oluyor

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 1896 Toplam Mesaj: 17
meyve sıkacağı