folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Microsoft Dreamspark Hesabı Açmak

Microsoft Dreamspark Hesabı Açmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

Konu gizli yapılırsa iyi olur diye düşünüyorum. Görülürde yüklenilirse faydalanamayız. Elizabeth eğitim sitesi değil. Microsoft ürünlerini indirip kullanabiliyorsun. Sömürmece yani :) Eline sağlık üstad :) Paylaşım MVP si

Edit: Mailler çok geç geliyor yahu :D

Edit2: Ne yaptıysam hesap doğrulanmadı diyor :( bi el at mürid

Edit3: Doğrulatmayı başardım ancak okul premium görünmesine rağmen işletim sistemleri açık görünmüyor. Sizdede mi öyle acaba

http://e5.onthehub.com/WebStore/ProductsByMajorVersionList.aspx?ws=c79d2801-df9b-e011-969d-0030487d8897&vsro=8

hocam burada indirmek istediğimizde giriş yapmamızı söylüyor. Girişte dreamspark bilgilerini kullandığımda böyle bir hesap yoktur diye uyarı veriyor. Sen indirebiliyor musun bu alanda? Eğer yapabiliyorsan nasıl yapıldığı hakkında bilgi verir misin?

Titanyumun gücü adına!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netWire
    netWire's avatar
    Erkek

http://i.hizliresim.com/5pvbBD.png

Uuuu harikasın hocam. :D

Fatal error: Call to undefined function mutlu_ol() in hayat.php
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

Konu gizli yapılırsa iyi olur diye düşünüyorum. Görülürde yüklenilirse faydalanamayız. Elizabeth eğitim sitesi değil. Microsoft ürünlerini indirip kullanabiliyorsun. Sömürmece yani :) Eline sağlık üstad :) Paylaşım MVP si

Edit3: Doğrulatmayı başardım ancak okul premium görünmesine rağmen işletim sistemleri açık görünmüyor. Sizdede mi öyle acaba

http://e5.onthehub.com/WebStore/ProductsByMajorVersionList.aspx?ws=c79d2801-df9b-e011-969d-0030487d8897&vsro=8

hocam burada indirmek istediğimizde giriş yapmamızı söylüyor. Girişte dreamspark bilgilerini kullandığımda böyle bir hesap yoktur diye uyarı veriyor. Sen indirebiliyor musun bu alanda? Eğer yapabiliyorsan nasıl yapıldığı hakkında bilgi verir misin?

microsoft hesabini sec hoca

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

microsoft hesabini sec hoca

hocam pm de yolladım sana. Microsoft hesabını seçmek gibi bir durum yok. Giriş yaparken microsoft hesap bilgilerini girdiğimde şu hatayı alıyorum.

"Please enter a valid username and password. Note that you must register on this webstore to be able to sign in -- an account you may have with your institution is not sufficient."

Sen giriş yapabiliyor musun? Bu verdiğin alana

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Bizim üni mail dreamspark hesaplarında win8.1 ve 8 2ser yıllık lisanslari görünce zevkten dört köşe olmuştuk zamanında ey gidi :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Kabul Olmayan yada Üye Olamayan Varsa SATILIK ''Dreamspark'' hesabı var :)

EDİT : 20 TL

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

Bizim üni mail dreamspark hesaplarında win8.1 ve 8 2ser yıllık lisanslari görünce zevkten dört köşe olmuştuk zamanında ey gidi :D

bunda sadece yazılımsal programlar var hocam (Visual Studio, Sql Server, Windows Server gibi). Okulun premium store una ne yaptıysam girmeyi başaramadım

Titanyumun gücü adına!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Kabul Olmayan yada Üye Olamayan Varsa SATILIK ''Dreamspark'' hesabı var :)

EDİT : 20 TL

bendede var bitene hadi 20 liraya bende veriyim bitane acarim nassayine aahahag :)

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

üye olsanda her sistemi indiremiyordun bildiğim kadarıyla

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

üye olsanda her sistemi indiremiyordun bildiğim kadarıyla

Hocam her okul kendine göre standart ve premium üye oluyor. Premium olanlar genelde microsoft un tüm içeriğine erişebiliyor. Sizde premium hesabı olan bir okula kayıtlıysanız premium içeriğe erişebiliyorsunuz. Standart üye olan okul ise dediğniz gibi her içeriğe erişemiyor.

Müridin paylaştığı okul premium ama okulun webstore una erişemiyorsunuz (Daha doğrusu ben beceremedim henüz). Onun dışında Server ailesi ve Visual studio gibi yazılım geliştirme araçlarına dreamspark üzerinden erişebiliyorsunuz zaten.

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 5614 Toplam Mesaj: 35