folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Microsoft Sertifika Sınavlarına Girenler Tecrübelerini Paylaşabilir Mi ?

Microsoft Sertifika Sınavlarına Girenler Tecrübelerini Paylaşabilir Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

hocam amacın 10k fln para kazanmak klas yaşamaksa ben sana başka tavsiyede bulunayım onun sertifikasını al bunlarla uğraşma :)

O nasıl olacak merak ettim şimdi ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

http://acikakademicevaplari.blogspot.com.tr/

http://akademikcevapanahtar.blogspot.com.tr/

http://enotya.blogspot.com.tr/2013/06/ack-akademi-merhaba-dunya-calsma-sorular.html

belki bunlar işine yarar.

Tabi bunlar acık akademi soru cevapları.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

hocam amacın 10k fln para kazanmak klas yaşamaksa ben sana başka tavsiyede bulunayım onun sertifikasını al bunlarla uğraşma :)

Tabi değerlendirelim pm lütfen 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    DaveReed bunu yazdı

ne acaba?

siyahbereli  ben ne yapayım hayat soru ve cevaplardan oluşuyor.:)

sen öyle yazınca yanlış şeyimi koydum dedim  kendi kendime.

çünkü senin sertifika yok listede şimdi dikkatimi çekti

futurist tarafından 08/Eyl/14 14:25 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

gidiyorsunuz yaz aylarında yapılan yat kaptanlığı kursuna sertifikanızı alıyorsunuz iş adamlarının yatlarında kaptan oluyorsunuz paraya para demiyorsunuz dünyayı geziyorsunuz klas yaşıyorsunuz

bu kadar kolay aslında

ama siz zoru seçmişsiniz :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    DaveReed bunu yazdı

gidiyorsunuz yaz aylarında yapılan yat kaptanlığı kursuna sertifikanızı alıyorsunuz iş adamlarının yatlarında kaptan oluyorsunuz paraya para demiyorsunuz dünyayı geziyorsunuz klas yaşıyorsunuz

bu kadar kolay aslında

yemin ederim içimden bunu mu diyecek diye geçti.

o zaman holyone bu yüzden mi kaptanlık kursuna gitti dersin :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ööle kaptan değilim, Kendi yatımın kaptanıyım ben

HolyOne tarafından 08/Eyl/14 14:35 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

bu kadar kolay aslında

yemin ederim içimden bunu mu diyecek diye geçti.

o zaman holyone bu yüzden mi kaptanlık kursuna gitti dersin :)

haşa ne söz o öyle, edep yahu.. şeyhimiz başkasından gelen paraya muhtaç değildir,hele hele büyük paralar için kendi felsefesinden sapacak değildir, yat kaptanlığı öğrendiyse zevki için öğrenmiştir... ki onun öğrenmeye ihtiyacı da yoktur o inzivaya çekildiği vakit ona malum olur, fakat her fani şeyhimizin ilmini kavrayamayacağı için sertifika alma amacıyla gitmiş olmalı..

unutmayın şeyhimizin  gönlü de ilmi kadar derindir.

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

bu kadar kolay aslında

3.5 ayda aldıgın kursla oyle buyuk yatta tıcarı kaptan olarak calısamıyorsun.

499 gt e kadar olan yatlarda calısamıyorsun. yanı 10 metrelık yatta calısırsın. 

oyle dunya gezemıyorsun. buyuk tıcarı yatlarda calısanlar uzak yol kaptanı yeterlılıgıne sahıp olanlar olmakta. 

ek olarak kımse mın 300 400 bın lıralık yatını gıdıp yenı lısans almıs bırısıne vermez. 

artık unıversıte mezunu olmayanları da ıyı yerlere almıyorlar.sektor olarak parası ıyıdır host olursun bın euro fılan alırsın vasıfsız olarak 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

bu kadar kolay aslında

3.5 ayda aldıgın kursla oyle buyuk yatta tıcarı kaptan olarak calısamıyorsun.

499 gt e kadar olan yatlarda calısamıyorsun. yanı 10 metrelık yatta calısırsın. 

oyle dunya gezemıyorsun. buyuk tıcarı yatlarda calısanlar uzak yol kaptanı yeterlılıgıne sahıp olanlar olmakta. 

ek olarak kımse mın 300 400 bın lıralık yatını gıdıp yenı lısans almıs bırısıne vermez. 

artık unıversıte mezunu olmayanları da ıyı yerlere almıyorlar.sektor olarak parası ıyıdır host olursun bın euro fılan alırsın vasıfsız olarak 

sana bu tavsiyeyi bulunmadım farzet

500 gt belgesiyle 50 metreye kadar yatları kullanırsınız

tonajlara bu kadar takılmayın

yapacağınız şey mavi tur zaten

insanın tavsiyede bulunası gelmiyor cidden

Toplam Hit: 2348 Toplam Mesaj: 25