folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Microsoft, XP’Den Desteğini Çekiyor

Microsoft, XP’Den Desteğini Çekiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Windows Server 2000, Windows 2000 Professional ve Windows XP Service Pack 2 işletim sistemlerini kullananlara verilen destek 1 Temmuz 2010 itibarıyla sona eriyor.
             Microsoft, kullanım süresi 1 martta dolan Windows 7 RC’yi kullananları uyardı. Windows 7 RC ile çalışan bilgisayarlar 1 marttan itibaren artık 2 saatte bir sistemi yeniden başlatacak.
             Ekim ayında pazara sunulan Windows 7 işletim sisteminin piyasaya çıkmadan önceki son deneme sürümü Release Candidate (RC) için kullanıcılara tanınan süre 1 martta doluyor. Microsoft, Windows 7 RC kullanıcılarının sıkıntı yaşamaması için tam sürüm işletim sistemine geçmelerini öneriyor.
             Öte yandan Microsoft;un bazı eski işletim sistemi sürümleri için kullanıcılara tanınan yasal destek süreleri de zaman aşımına uğruyor: Windows Server 2000, Windows 2000 Professional ve Windows XP Service Pack 2 işletim sistemlerini kullananlara verilen destek ise Temmuz 2010 itibarıyla sona erecek.
             Bu tarihten itibaren söz konusu işletim sistemleri için güncellemeler ve güvenlik yamaları gibi destekler kesilmiş olacak. Buna karşılık Microsoft tarihinin en uzun süre desteklenen işletim sistemi olan Windows XP SP 2 kullanıcılarının Windows XP Service Pack 3;e yükseltmeleri durumunda kendilerine tanınan destek süresi 2014 yılına uzatılabilecek

Kaynak. milliyet.com

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Çekerse çeksin, biz kendi çapımızda takılırız :D

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

2014 e kadar rahatız

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

cekersede m.k cekmessede :D  98 kullanırım m.k seven e geçmem :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

microsoft akıllı olsa vistayı ürün bandından kaldırır xp nin sata destekli ve yeni driverlara uyumlu yeni bi editionunu çıkarır xp+win7 takılır..nerde..

http://kocaer.me
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Windowx xp sp2 ile duygusal bi bağ kurduk nasıl koparız ondan :)))

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yaşlanıyoruz :)

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bisson
    bisson's avatar
    Erkek

lan zaten o win 7 ile şaştı mallar ne güzel xp kullanıyoruz benim arkadaşların hepsi auto cad 2004 kullanıyo bazılarınıki win 7 autocad 2oo8 bile çalıştıramıyoruz adam gibi yapsınlar win 7 yi kullanalım (ama xp dende vaz geçilmezki hızı yeter)

I know me you know you.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

O desteği onlar çekmeden ben kendim ittim zaten. SP3 ü yükledim ve güncellemeleri kapadım. 

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

BRK35 bunu yazdı:
    -----------------------------

O desteği onlar çekmeden ben kendim ittim zaten. SP3 ü yükledim ve güncellemeleri kapadım. 

ÇOK İYİ ETMİŞSİN GÜNCELLEMELERİ KAPAMAKLA :d NETDE HER GİRDİN SİTE SENİN İÇİN MAYIN GEZ ŞİMDİ

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

EcHoLL bunu yazdı:

BRK35 bunu yazdı:

ÇOK İYİ ETMİŞSİN GÜNCELLEMELERİ KAPAMAKLA :d NETDE HER GİRDİN SİTE SENİN İÇİN MAYIN GEZ ŞİMDİ

Yok hocam rahat ol. Tarayıcı ve antivirüsüme güveniyorum. Kıllı yünlü sitelere girdiğim de oluyor. Şimdiye kadar beni utandırmadı.:)

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
Toplam Hit: 2946 Toplam Mesaj: 16