folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Microsoft Youtube"Ye Rakip

Microsoft Youtube"Ye Rakip

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mistik
    Mistik's avatar
    Erkek
    Yazılım devi Microsoft firması, video görüntülerinin paylaşıldığı "YouTube" İnternet sitesine rakip çıkardığı "Soapbox" için test yayınlarına bugün başlıyor. Google ve Yahoo gibi internet pazar alanına hakim firmaların milyarlarca doları bulan reklam payına ortak olma stratejisine yönelen Microsoft´un bu son atağı, http://soapbox.msn.com adresinden yayın yapacak.

Soapbox"da, kullanıcıların kendi çektikleri eğlenceli görüntülerden eski televizyon programlarına kadar birçok videoya yer verilecek, ancak bu hizmetten test aşamasında sınırlı sayıda kişi yararlanabilecek.

Nielsen//NetRatings firmasına göre, YouTube sitesini, yalnızca Ağustos ayında 34 milyon kişi ziyaret etti.
    kaynak : http://www.e-kolay.net/haber/Haber.asp?PID=9&HID=1&HaberID=418047

Dans Eden lavuk Bill gates amcaya benziyor :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Zaten çok iyi hit'i olan projeler'i çalarak iş yapıyor bu m$. Özgün fikrine rastlamadım hiç..

bkz.: google > ms live search
    bkz.: youtube > soapbox
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mistik
    Mistik's avatar
    Erkek
    Ya windows Mac"den çalma değilmi. hiç unutmuyorum bir karikatür vardı ressamın biri karşısına elmayı koymuş elmayı çizmeye çalışıyor ama tuval"e microsoftun penceresini çiziyordu..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    koskoca microsofta bak yazık yazık çok azik bi hareket bence

tahribat.com a can feda
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    su microsoft bişeyide ilk kendi bulsun beaa
    hazır olanı calıor üstüne Microsoft markasını koyuyor
    ilk bulanın emeğine yazık be

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamansehri
    zamansehri's avatar
    Erkek
    bencede fenerist ne taklitçi bu microsoft

dün, bugün, iki gün önce ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    la amk. tamda yuklenmeyın Ms ye en azından beleş deyip iyi bi yanını bulacaktım ama dawetiye isteğinde bulununca neyle karsılastım dersiniz !!!

http://img455.imageshack.us/my.php?image=adszgp0.jpg

Bunu bilinç li mi yapmıslar hani beta falan ayağı diye mi yoksa harby YİNE Mİ MS ??? !!!

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    bill emmi bunadı artık.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Nası bi mantıksınız yaw?

Youtube yaptı die kimse yapmasın o zaman...

Medem öle Microsoft işletim sistemi çıkarmıştı? Maclerde siktirsin gitsin, Linuxlarıda, meydanlarda toplayıp kamyonlarla ezelim...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

a4tech bunu yazdı:
    -----------------------------

Zaten çok iyi hit'i olan projeler'i çalarak iş yapıyor bu m$. Özgün fikrine rastlamadım hiç..

bkz.: google > ms live search
    bkz.: youtube > soapbox

-----------------------------

Sen buradaki ticari politikayı anliyamıcak kadar linuxcu bi adamsın hoca,kusura bakma ama bazı şeylerin farkında olmak başka bi şey!

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Trtube.com un conatctından güzelce saymıştım , mailimin içerik olarak "neden böyle bir site açmaya gerek duydunuz , özentilik değilde yaratıcı bir site açsaydınız ne olurdu vs baya uzun bir yazı " güzelce cevap verdilerdi , cevapları kısaca özet olarak " ilerde yapmayı planladığımız projelere maddi destek olarak açtık. tepkinizde haklısınız ama malum ülkemizde yeteri finansal destek bulmak bir noktada yetersiz kalıyor. birbirimize destek çıkarak yükselceğimiz yerde bu olumsuz tavrınızı onaylamıyorum , yarın birgün siz bir yaratıcı fikir yapın sonuna kadar destekleyelim. tr tube yönetim " gibi içerikli mail geldi... Haklımı adamlar... e haklı :)

Traffic Rank for trtube.com:   54,096

Türkiye genelinde en çok hit alan 567. e yükselttiler.. Şaşıyorum gerçekten :S

2 3 eleman bile bu hiti sağladıysa , Bill abümüzün neyi eksik. İlk 10 a sokar.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
Toplam Hit: 2612 Toplam Mesaj: 15