folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Middle Earth 2 Elven Starda Oyun Nasıl Kazanılır ?

Middle Earth 2 Elven Starda Oyun Nasıl Kazanılır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

arkadaşlar 3-4 gündür oynuyom bu elven star modunu ama çok zor...

sinir etti bu oyun...

brutalda %-50 handycap verince anca yenebilyom... orjinal middle earthda zor ama yeniyom...

oyun sonundaki grafiklere bakyom : resources te rakibin para benimkine göre çok yavaş azalyo adamları buildingleri felan da çok hızlı artyo ...

acaba skirmish te oynanan profilin rankıyla alakası olabilirmi...hani normalda 1 ile başlıyoz ama yendikçe artıyo...brutalın ki herzaman 9 ... belki asker çıkartma building vb.fiyatlarını etkiliyordur bu derece diye düşündüm...

yada bunun bi taktiği felan varmı bildiğiniz...herhangi bir taktik ...ne olursa ...

valar morghulis ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek
    oynayan yokmu arkadaşlar bu oyunu ?

valar morghulis ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bu anlattığın yüzüklerin efendisi deil mi

biraz daha düzgün anlatırsan sevinirim bide elven star ne olaki ? 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek
    Elven Star ne bilmiyorum ama düz arazide 5 brutali alırım taktiğinide öğretirim..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

elven star , bildiğimiz middle earth 2 yada yüzüklerin efendisi 2  oyununun üzerine yüklenen bir mod (yüklemeden sonra ister normal modda ister elven star modda oynanabiliyo)...

bu konuda fazla bişey bilmiyodum internetten geçen gün indirdim... oyunda yenilikler yapılmış... bikaç değişik büyü + heroların büyüleri felan... yüzüğü alınca 2 tane gandalf çıkıyo ...

patch 1.4 mü ne öyle bişe var önce onu yükleyip biçeşit güncelleme yapılyo...

valar morghulis ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Serdarr bunu yazdı:
    -----------------------------

elven star , bildiğimiz middle earth 2 yada yüzüklerin efendisi 2  oyununun üzerine yüklenen bir mod (yüklemeden sonra ister normal modda ister elven star modda oynanabiliyo)...

bu konuda fazla bişey bilmiyodum internetten geçen gün indirdim... oyunda yenilikler yapılmış... bikaç değişik büyü + heroların büyüleri felan... yüzüğü alınca 2 tane gandalf çıkıyo ...

patch 1.4 mü ne öyle bişe var önce onu yükleyip biçeşit güncelleme yapılyo...

ya normal elf ise taktiği bellidir ülkenin giriş yerlerine 2 su evi dik 3-4 tane kule

dik o 1800 mü neydi okcular vardı onlardan 3er tabur koy içeri girmeleri zorlaşır

sende o ara gelişirsin mızraklı üretirsin mızraklılar okcuların yarısı kadar olcak o ayarı tuttur

sonra sür bi ülkeye ama ülkeni o küçük kulelerden fulle bu +atack def veren varya  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek
    Birkere yüzükte tecrübe çok önemlidir.. Burda taktik vermek pek bi işe yaramaz sadece yol gösteririz bence ilk normal yüzüğün ilerlemelerini bitir hangi büyü ne işe yarar hangi strateji uygulamam lazım hangisi hangisine üstündür gibi şeyleri öğren zaten hepsini alırsın.. :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Dreamtn bunu yazdı:
    Birkere yüzükte tecrübe çok önemlidir.. Burda taktik vermek pek bi işe yaramaz sadece yol gösteririz bence ilk normal yüzüğün ilerlemelerini bitir hangi büyü ne işe yarar hangi strateji uygulamam lazım hangisi hangisine üstündür gibi şeyleri öğren zaten hepsini alırsın.. :)

2 kere harhangi bi kafede biriyle oynasın 3-4 kere oynayan birini izlesin tamamdır :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek

Dreamtn bunu yazdı:
    Elven Star ne bilmiyorum ama düz arazide 5 brutali alırım taktiğinide öğretirim..

Handycapleri ellemeden alamazsın... Her türlü iddiaya girerim...

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek
    mamii bunu yazdı:

Dreamtn bunu yazdı:

Handycapleri ellemeden alamazsın... Her türlü iddiaya girerim...

handicapları ellemiyorum valla hocam iddaya girebiliriz..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı:

Dreamtn bunu yazdı:

2 kere harhangi bi kafede biriyle oynasın 3-4 kere oynayan birini izlesin tamamdır :D 

yok be hoca olmuyo öyle olurda hani tam olmaz biz hergün oynuyoduk deli gibi çok şey öğreniyosun her oyunda.. :)
Toplam Hit: 3265 Toplam Mesaj: 17