folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Millenicom'da AKK'sız 100 Megabite Kadar İnternet Vermeye Başladı

Millenicom'da AKK'sız 100 Megabite Kadar İnternet Vermeye Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türknet iyi rekabet getirdi sektöre.

Bazı gariplikler yok değil, hız yükseltmek için para istemesi gibi.

PSTN’li(ev telefonu ücreti hariç) 59,90 tl. Yalın 69,90 tl.

-Kota ve AKN uygulaması olmaksızın, kampanya kapsamında 8, 16, 24, 35, 50 ve 100 Mbps’e kadar hız seçeneklerinden seçilen tarifeye ve altyapıya uygun hızda internet hizmeti sunulacaktır.

-Kampanya taahhütsüz olarak sunulmakta olup sadece yeni başvuru yapmış olan Millenicom müşterisi için geçerlidir; mevcut Millenicom müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.

-Kampanya kapsamında kurulum ücreti 70 TL’dir ve 2 taksit şeklinde faturaya yansıtılacaktır.

-Kampanya kapsamında internet hizmeti için 216 TL olan aktivasyon ücreti hediyedir.

-Aylık sağlanacak indirim tutarları: PSTN’li İnternet Hizmeti: 165,10 TL, Yalın İnternet Hizmeti: 170,10 TL

-Hız Yükseltme Ücreti:24,90 TL

https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet/ozgurum-kampanyasi/5591c149-1e89-4319-836e-3872dfbcd148

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yıllık tahaddüt yok

-Kampanya taahhütsüz olarak sunulmakta olup sadece yeni başvuru yapmış olan Millenicom müşterisi için geçerlidir; mevcut Millenicom müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.

böyle saçmalıklar yok

kurulum aktivasyon ücreti yok.

hız yükseltme , başka paket vs yok.

cCc Turknet cCc 

Turknette tek ve güzel şey var , alabileceğiniz en yüksek hız akk siz tahaddütsüz.

PanxeR tarafından 14/Haz/18 19:12 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Millenicom a güven olmaz. Turknet iyidir.

rahmandaburda tarafından 15/Haz/18 13:28 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ben de bu ay lanet olası superonline’dan abonelik iptali gerçekleştirip, Türk.net abonesi oldum. Başta müşteri hizmeti sistemi olmaması korkutmuştu ama işlemlerin makul ve sistemin bilgilendirici olması bu korkumu yok etti. Bu araya bir anımı sıkıştırmak istiyorum.

Superonline abonelik iptali istediğim zaman bira ağız yaptılar ama istediğim iyileştirmeleri yapmadıkları için ikna olmadım. Bize faks atacaksın dediler ki, modem bozulunca da bir kargo hizmeti yerine müşteriye modemi ayaklarına getirtiyorlardı, hiç şaşırmadım. Daha sonra modem iadesi için size mesaj gelecek dediler. Ben şirket hattı kullandığım için annemde olan şahsi hattımı kontrol etmeyi unuttum. Normalde 10 gün olan teslim süresini bir 10 gün aştıktan sonra aklıma geldi ve gayri ihtiyari süperonline müşteri hizmetlerini aradım. 10 günü geçmiş modemi almıyoruz. Ne yaparsan yap 150 TL’yi de ödemeyi unutma dediler. Dedim ki kardeşim,  mübarek ramazanda beni konuşturmayın, 24 aydır bende olan modemi 24 ay sonra almaya razısın, 10 gün geçince alamam mı diyorsun ? Baktım olacak gibi değil, faturamı ödedim, arkadaşları da Allah’a havale ettim. Nitekim Türk.net için modem alacaktım, bu modemi kullanırım dedim. Gelgelelim Türk.net bağlantısını tanımadı cihaz. 10 gün zaman aşımı oldu diye modemi bana kakaladıkları cihaz tek bir servis sağlayıcıya tepki veriyor diye öğrendim. Bir hışımla tekrar aradığımda beni teknik destek hattına aktardılar. Dedim ki madem bu modemi bana sattınız, bırakın da başka servis sağlayıcıdan hizmet alalım. Çok şükür ki teknik destekteki arkadaş sanırım insiyatif uygulayarak cihazı bize kargolayın bedel geri iadesi yapalım sonuçta kullanamıyorsunuz dedi.

İlk başvurudan 10 gün sonra Türk.net hizmetini almaya başladım ve altyapımın desteklediği 13 mbitin tamamını güzel şekilde alıyorum. Gayet memnunum. Demem o ki, müşteri hizmetleri olmaması bir eksiklik değil, aksine psikolojik olarak çok iyi bir şey. Çünkü mevcut müşteri hizmetleri de en a 30 dakika beklediğin ve sonucunda esnekliği olmayan cevaplar aldığın bir sistem. Olmaması çok daha iyi bence.

Selametle.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell abonelik iptalinde en çok sorun çıkaran firma. Abone olurken bayide tablet ile işlem yapılır hemen sisteme yansır ama iptal edilirken yok faks çekin yok modemi kargolayın vs. Abi 2018'in ilk yarısı bitti ne faksı yahu ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

iyi bayramlar diliyorum , söyle ki 3 aylık bir süreç için internet bağlatmak istiyorum ama telefon , taahhüt filan uğraşmak istemiyorum. yani 3 ay sonra bu ay sonunda iptal olsun demek ve gerçekten iptal edilip 3 ay 70 lira olsa 70x3 = 210TL verip bitirmek istiyorum. 

Bana tavsiye edeceğiniz firma var mıdır ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

iyi bayramlar diliyorum , söyle ki 3 aylık bir süreç için internet bağlatmak istiyorum ama telefon , taahhüt filan uğraşmak istemiyorum. yani 3 ay sonra bu ay sonunda iptal olsun demek ve gerçekten iptal edilip 3 ay 70 lira olsa 70x3 = 210TL verip bitirmek istiyorum. 

Bana tavsiye edeceğiniz firma var mıdır ? 

Türknet. Fakat Telekom klasik "port yok abey" yalanına başvuracağı için 15-20 günden aşağı bağlanmaz. O yüzden şimdiden başvur derim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Türk.net'ten hız, fiyat vs. konularda aşırı memnunum. 35 mbitlik pakette 33.5 alıyorum gece gündüz. Ama tek yaşadığım sorun ping sorunu. Gündüz 50 ping gördüğüm avrupa serverlarında akşamları ping 150 oluyor. Türkiye serverlarında hiçbir sorun yok. Bunu çözebilen var mı? Oyun oynatmıyor başka sağlayıcıya geçsem ttnet vs. düzelir mi acaba bilgisi olan var mı?

saku tarafından 20/Tem/18 11:26 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı

Türk.net'ten hız, fiyat vs. konularda aşırı memnunum. 35 mbitlik pakette 33.5 alıyorum gece gündüz. Ama tek yaşadığım sorun ping sorunu. Gündüz 50 ping gördüğüm avrupa serverlarında akşamları ping 150 oluyor. Türkiye serverlarında hiçbir sorun yok. Bunu çözebilen var mı? Oyun oynatmıyor başka sağlayıcıya geçsem ttnet vs. düzelir mi acaba bilgisi olan var mı?

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=541902268

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Bu millenicom güvenilmez ne desteği var ne müşteri hizmetleri, vereceği bağlantı hızı da yalan zaten hiç bulaşmayın

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

Turk net malesef sorun yasadiginiz ana kadar güzel bir firma. 10 gun internetsiz kaldiktan sonra mecbur aboneligimi iptal ettirmek zorunda kaldim.

Toplam Hit: 8629 Toplam Mesaj: 13
intenret