folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Millet Olarak Neden Bu Kadar Heyk E Meraklıyız

Millet Olarak Neden Bu Kadar Heyk E Meraklıyız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

Türkler boş işlere çok meraklıymış :D bu yüzden olabilir mesela zone-h 1. bile türk düşünün artık :D

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

masturbasyon

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

sidik yarışı.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant_1997
    Berkant_1997's avatar
    Erkek

biz Türkler bilgisayara düşkün olduğumuz için canı sıkılan hacker olmaya çalışıyor ama anlamadıpı için ben heykırım dio havalanmak için ama soru sorarsan site hackledinmi diye mahkemeden korkuyorum derler :)

Tamu Otobüsü
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gerçekten boş işlerle uğraşmayı sevdiğimiz için olsa gerek zamanında bende çok kovaladım tamamen boş tum merakten ilgiden insaların pohpohlamasının hoşuma gitmesinden dolayı falan filan sonradan ne kadar boş bir amaç olduğunu gördüm

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaaareeem
    kaaareeem's avatar
    Erkek

hackle bir alakası olduğunu sanmıyorum.Bizim insanımız bu tarz konularda (birinin yapıp diyerinin ağzı açık ayran budalası gibi baktığı durumlarda) övünmeyi seviyor.Hem birazda geçmişten bilinç altına sokulan bir durum . Düşünsene abi küçükken "göstersene pipini" ile başlar  biraz büyüdümü kafasına atılan 12 dikişle devam eder.. :D:D:D

Mr Anderson welcome back , we missed you.Can you feel it, Mr. Anderson, closing in on you? Oh, I can. I really should thank you, after all it was your life that taught me the purpose of all life. The purpose of life is to end.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Bu,kendini olduğundan farklı görme tutkusudur.Tanık olduğumuz bu tutkunun sadece bilişim bölümü.Ancak bu,hayatın her evresinde var.Daha doğrusu Türk insanının bir hastalığıdır kendini farklı görme,olduğundan daha üstün atfetme anlayışı.Televizyonları açın,ortalık divadan,süper stardan,imparatordan kraliçeden geçilmiyor.Sokağa çıkın,ellerde son model telefonlar götlerde çakma kotlar.İki yurtdışına çıkanın bir tarafının kalkması...vb örnekler.Şimdi geriye gidin,cumhuriyet kuruldu devlet rejiminin temel ilkesi "laillik".Anadoluda bunu kaç kişi anladı,iki arada bir derede kaldılar.Biraz daha geriye,ittihat ve terakkinin Alman hayranlığı ve bu hayranlıktan doğan bir siyasi kültür.Biraz daha geriye,osmanlının üzerinde ki kapitilasyonlar.Ve onların yarattığı bir sosyolojik düzen.Hepsini birleştirin,ezilmişlik-hayranlık-arada kalma duygusu.Sonucu bugün karatersizlik ile günüzmüzde tezahür etmekte.Buna,50-60 larda büyük şehirlere büyük umutlar ile gelip istediğini bulamamnın ezikliğide eklenince onların çocuklarından bugün kendilerine güven duymalarını beklemeyin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

ben hiç bi şekilde hiç bişey heklemedim. heklesem de kimseye söylemem. bi ara çok yaklaştım wireless kırmaya fakat wifi kartım uyumsuzmuş. hadi bi ara bi arkadaşa keylogger attım ama ona da hekırlık denmez :|

yani anlamıyorum bu lamerler niye ben hekırım diyo :|

kısacası;

"Ben hekırım!" diyen hekır değil; hekırlığını alçak gönüllülükle; "Yok canım, bizim yaptığımız bişey değil, bizden daha büyük üstadlar var" diyek hekırdır.

yani;

"Hekır alçak gönüllüdür..."

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

MMB bunu yazdı:
    -----------------------------

ben hiç bi şekilde hiç bişey heklemedim. heklesem de kimseye söylemem. bi ara çok yaklaştım wireless kırmaya fakat wifi kartım uyumsuzmuş. hadi bi ara bi arkadaşa keylogger attım ama ona da hekırlık denmez :|

yani anlamıyorum bu lamerler niye ben hekırım diyo :|

kısacası;

"Ben hekırım!" diyen hekır değil; hekırlığını alçak gönüllülükle; "Yok canım, bizim yaptığımız bişey değil, bizden daha büyük üstadlar var" diyek hekırdır.

yani;

"Hekır alçak gönüllüdür..."

-----------------------------

lisedeyken bi ark vardı kızlara hava atacam diye benle ne zaman muhabbete başlasa konuyu msn patlatmaya fln getiriyodu yüksek sesle kızlar duysunda etrafına toplansın diye.

toplumda bu gibi kendini kanıtlamaya çalışan kişiler çoktur.genelde bu kişilerin çocuklukları sorunludur.ya aileden ezilmişlik vs vardır ya da sırf hava olsun diye konuşurlar..

gerçek heykırlar olayın bizzat içinde oldukları için pek havalanmazlar.ama havalanan heykırlar da vardır hani hakkıyla havalanan :)

şimdi gidin bi bankayı hackleyin milyarları götürün kendinize hakim olamayıp "ben yaptım olm" diye hava atarsınız :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

ülkemde heykır saksıda yetişir !

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 2613 Toplam Mesaj: 25