folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Milli Takım Oyuncularına Sesleniyorum. (Vakti Olan Arkadaşları Mesajımı Okumaya Davet Ediyorum)

Milli Takım Oyuncularına Sesleniyorum. (Vakti Olan Arkadaşları Mesajımı Okumaya Davet Ediyorum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erencem
    Erencem's avatar
    Erkek

Son zamanlar üzerine titrediğimiz, toz konduramadığımız, yere göğe koyamadığımız milli takımımız tamda ülkemizin maddi ve manevi anlamda sevinç, mutluluk ve paraya ihtiyaç duyduğu şu zamanlarda...

Kazanılan bir çok maçtan sonra Vatan, Millet, Sakarya... Diyen milli takımımızın oyuncularını buradan sözlerini sözde olmadığını gerçek düşüncelerini bu olduğunu kanıtlamak üzere göreve davet ediyorum..

Başta teknik heyet, futbolcular, masörler aklıma gelen veya gelemeyen o turnuvaya giden tüm kadrodaki herkesi..

İnsanların tam ihtiyaç duyduğu zamanda bizler onları hayal kırıklığına uğrattık ülkemizden bir nevi özür dilemek adına.

Turnuva boyunca alacağımız tüm maaşlarımızı, maç başı ücretlerimizi, primlerimizi vs. alacağımız her ne varsa ülkemizde ihtiyacı olan ailelere yadım etmek istiyoruz demelerini bekliyor. Bu konunun da sosyal medyada yayılması için siz değerli forum arkadaşlarımı paylaşıma bekliyorum..

Kariyeriniz geleceğinizdir..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

kime neyi niye nasıl anlatıyosun ? sana bir tavsiye vereyim mi ? maçları izleme bırak kim ne b*k yiyorsa yesin adamlar milyon dolarları götürüyorlar strese sen ve ben giriyoruz kusura bakmasınlar ama umurumda bile değiller.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

ATARLARSA BİN ÖYRODA BEN ALIRIM

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek

Önce bi maç kazansınlarda gerisini sonra konuşalım

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

ulkedeki acligin sefaletin issizligin adaletsizligin umutsuzlugun arşa ciktigi su gunlerde ben insanlarin bos beles mutluluklarla kendilerini avutlamalarini herseyi unutmalarini hos karsilamiyorum. 

O yuzden iyiki elendik.

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paparozzi
    paparozzi's avatar
    Erkek

Zamanında Eurovisiondan cekildigimiz gibi şimdi de futbol turnuvalarindan çekilinmesi taraftariyim. Dünya 3.lüğünden sonra herhangi bir adamakilli başarı sağlayamadilar. Boş yere ülkenin sermayesinden gidiyor üstüne üstlük halk huzursuz oluyor. Gerek yok kardeşim kalsın futbol mutbol bize göre işler değil.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek
    paparozzi bunu yazdı

Zamanında Eurovisiondan cekildigimiz gibi şimdi de futbol turnuvalarindan çekilinmesi taraftariyim. Dünya 3.lüğünden sonra herhangi bir adamakilli başarı sağlayamadilar. Boş yere ülkenin sermayesinden gidiyor üstüne üstlük halk huzursuz oluyor. Gerek yok kardeşim kalsın futbol mutbol bize göre işler değil.

+rep 

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Bir maçtir dönüyor. Nedir bilmiyorum.

dunya kupasindan mi elendik? Ne oldu. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Bir maçtir dönüyor. Nedir bilmiyorum.

dunya kupasindan mi elendik? Ne oldu. 

noliy burada diyesim geldi. 

elendik heralde. gruptan ilk 2 çıkıyor heralde, birinci ve ikinci.

milli takıma çağırılan futbolcular Prim ve Maaş alıyor mu? almıyor diye tahmin ediyorum. biraz Şan ve Şeref kaybı yaşadılar. dolayısıyla, dünya futbol sıralamasında biraz aşağıya düşmüşüzdür. 

artık kaçıncı sıradaysak?

bir tek Teknik traktör ve yardımcıları, maaş ve prim alıyordur, diye tahmin ediyorum. 

RitmFarbRacourci tarafından 21/Haz/21 03:31 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

sex, siyaset, futbol.. hepsini çok iyi biliriz ama hepsinde sonuncuyuz.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Lazistan milli takımı grup maçlarına çıkmadan önce 3 maçlık tüm prim ödemelerini peşin olarak almıştır. Hocası senelik 3.2 milyon € kazanıp sürekli ağlamaktadır. Açılış maçını bize yaptırdılar, vurduk gol olmadı vs. Avrupa futbol tarihinin en rezil grup performansını (istatistiklerle sabit, en kötü) bize yaşatmıştır ve gazetecilerin sordukları istifa edecek mısınız sorularına karşılık olarak "Bunu size mi açıklayacağım? Bunun izahi sadece federasyona ve kamuoyuna yapilir, size soyleyecek halim yok ." demiştir. Çünkü gazeteciler kamuoyu adına değil bölücü terör örgütleri adına soru sorduğu için cevap vermekten imtina etmiş olmalıdır.

Toplam Hit: 2086 Toplam Mesaj: 19
milli takım