folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mimarlık Mı Mühendislikmi ?

Mimarlık Mı Mühendislikmi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

mimar ol, evler dik

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek

sende makinacı tipi var :) yıldız makina yaz :)

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

tipimi gören inşaatçı ol diyordu zaten *q mun arkadaşları inşaat işçisi gibi tipin mi var diyorlardı ş.sizler bile. birde kilom 91 hangi meslek iyice gavaraya vurduk zaten de şimdide de yazılım mekatronik çıktı başıma

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hayvanları seviyorsan veteriner olabilirsin. Ama okumayı sevmiyorsan olmaz zira ana soy sop bana küfür edebilirsin. Tıptan zor bir bölümdür. Ancak puanları düşüktür. İş bulma sıkıntısı mühendisliklerin çoğundan azdır. Rahat iş bulurlar gerek özel gerek devlet. Maaşları özelde yeri geldiğinden aşırı iyidir. Yeri geldiğinde iyidir.

Araştır derim. Ancak 5 yıllık okulu çoğu 6-7 yılda bitiriyor belirteyim.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek
    Marmara Makine Mühendişliği ;)

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

müdür ben bilgisayar müh istiyodum ama makine müh kazandım. bi ayda çabucak bölüme ısındım şimdi stajı dörtgözle bekliyom

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

hocam içimi yiyo la arkadaşlarım sevgilim tıpa giderken ben g*t gibi kaldım. ne olcam belli değil listen hazır da kaderden ötesi yok

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    golgi
    golgi's avatar
    Erkek
    keşke meslek lisesine gitseydin meslek seçerken hiç zorlanmazdın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    Profesor bunu yazdı:
    -----------------------------

mimar olursan inşaat müh. lerden bol bol küfür yersin arkandan :)

uygulama namına bi poh bilmeyip ahkâm kesene tabi söverler :D, ben bizim mimarlar ile çok rahat anlaşıyorum. Bana sorarsan Mühendislik olsun çamurdan olsun...

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feSih
    feSih's avatar
    Erkek

sandman bunu yazdı:

feSih bunu yazdı:

u235 bunu yazdı:

feSih bunu yazdı:

gir mimarlığa,bozup yapmaktan hoşlanıyormuşsun,para da var.yaz derim...

ya amk ne biçim adama akıl veriyon.Ağzı kokan mimar dolu.Mimarlık mesleğinde ya cok iyi olucan yada bi bok olamıcan.Mimarlık severek yapabileceğin bir iş sevmeden bok yapamazsın.Sanatsal düşünebilen muakeme yapabilen yaratıcı olan adam mimar olur mecburiyetden mimar olunmaz.

çok iyi olup olamıycagını nerden biliyorsun bu arkadaşın ? ne kadar yeteneğinin olduğunu bilemezsin bu bölümü okumaya başlamadan,  ne mimarlar var dediğin gibi ağzı kokan ne mimarlar var mecburiyetten tasarım yapan.bırak sevip sevmemeyi adam 2 kazık çakıyor mimari tasarımın babası oluyor.

Genellikle iyi para kazanan mimarların ailesinde ya inşaat işi yapan var yada bir şekilde baglantıları 4.0 ortalama ile mimarlık bitirip iyi bir iş bulamayan mimar arkadaşım var.

bu her bölümde var bu tür vakalar, insan kendisi girişken olduktan sonra kendi şansını bi şekilde yaratır.şimdi iyi bi maaş almıyor belki, lakin kendini geliştiriyorsa ilerde ufaktan da bi iş yeri açsa büyüyemez diyebilcek kimse yok, önü açık bi meslek çünkü.

aheste çek kürekleri mehtap uyanmasın
Toplam Hit: 5017 Toplam Mesaj: 37