Minecraft

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    yalinyalniz bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Normal Minecrafttan sıkılmadınız mı? :( Ne bileyim Hexxit veya Tekkit çok güzel oluyor da onu kaldıracak sunucu da lazım tabi. 

sunucuyu bende çözerim de asıl olay pcye o modu kurup adamakıllı oynaması

vanilla mc adam olana çok bile :D (command blocklar ve fonksiyonlar ile kodlama bile webview bile yapılabiliyor)

Niye ki Phoenix Launcher ile direkt kurulup oynanıyor. Gram sorun yaşamadım. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

arkadaslar arada bir girip takilmak istiyorum.. şöyle surekli acik bi survival server var mi icinde insanlarin da oldugu?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

nabıyoruz şimdi son durum nedir

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Normal Minecrafttan sıkılmadınız mı? :( Ne bileyim Hexxit veya Tekkit çok güzel oluyor da onu kaldıracak sunucu da lazım tabi. 

sunucuyu bende çözerim de asıl olay pcye o modu kurup adamakıllı oynaması

vanilla mc adam olana çok bile :D (command blocklar ve fonksiyonlar ile kodlama bile webview bile yapılabiliyor)

Niye ki Phoenix Launcher ile direkt kurulup oynanıyor. Gram sorun yaşamadım. 

phoenix ne ya technic varken :D

ben vanilladan başka moda girmem

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

En son zaten modluydu server.

Petrol çıkarıp uzaya çıkıyorduk. Aya filan gitmiştik. Sınırsız petrol depolayan bir rafineri yapmıştım. Hepsini varillere doldurup oradan sandıklara yolluyordu. Zaman ne çabuk geçiyor valla.

Bir bu modlu olan server güzeldi. Bir de 2 farklı clanlı olan kendi kalelerimizin olduğu versiyon güzeldi. Kazmadık yer bırakmıyorduk içeri sızmak için. Görünmezlik iksiri içip kalelerinin dibinde bekliyorduk içeri kaçak girebilmek için.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı

Aralıksız saatlerce oynadığım ender oyunlardan biriydi minecraft. hey gidi.

Eski konulara baktım şimdi. @panxer 'in attığı ekran görüntüleri 2012'den kalma. zaman ne çabuk geçiyor.

Bir yapılanma olursa ben de dahil olmaya çalışırım. @cesnist de katılır muhtemelen.

bu arada minecraft demişken onu anmasak olmaz: RİP anarsistherif / x3uqm4

Kafana lav dökmek için geleceğim.

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Plevne7501
    Plevne7501's avatar
    Erkek

Evet son durum nedir , Kurulcak mı  ne zman başlıyoruz sabırsızlandım :D

Gerçek arkadaş sağlık gibidir.Değeri ancak o yok olunca anlaşılır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Modlu kurulacaksa ki tekkit bile yeterli ömrü uzun olur yok klasik surviver ise millet iki taıkılır kapanır diye düşünüyorum. Ne modlar çıkmış aqü öğreneyim uğraşayım derken zaman akıp gider iyi olur. Geçen tekkitte tam o dimension gateleri çözdüm aya direkt bi kapıyla gidiyordum server çöktü ayar oldum silmiştim. 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

konuya kimler yazmış diye baktım da tüm efsane kadro buradaymış :) Ben de oynarım.. en son 2014 civarı oynadım sanırım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

Sky Factory 4 gibi modlu bir şeyler deneyebiliriz. Sıfırdan ilerlemesi keyifli olabilir, standart saatlerce kaz sonra dövüş olmasından daha cazip geliyor bana. 8-10 GB ramli bir server kiralayıp rahatla takılırız. 

İşin maddi boyutu hakkında fikri olan varsa çıksın ortaya :) Duruma göre teknik destek sağlayacak varsa maddi yönüne duruma göre destek olabilirim yada üstlenebilirim. 

punto cero
Toplam Hit: 8308 Toplam Mesaj: 68
minecraft minecraft