folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Minecraft Yardim

Minecraft Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek

merhaba

arkadaslar oglum icin minecraft indirmek istiyorum fkat ilacli bulamadim. bulduklarimada guvenemedim.

ilacli nereden bulabilirim?

yada indirimli satin alabilecegim yer varmi?

win10 icin istiyorum bu arada.

tesekkurler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Bende var istersen vereyim bi müride vermiştim o görürse yanıtlasın girmiyorsa ortak girin

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek

super olur.

ogluma normalde yasak oyun tablet telefon ama cok israr ediyor dayanamadik. hafta sonlari 1 saat falan izin vericez.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    grpngy bunu yazdı

super olur.

ogluma normalde yasak oyun tablet telefon ama cok israr ediyor dayanamadik. hafta sonlari 1 saat falan izin vericez.

Zor bir daha bıraktırırsın. Artık kolunu kaptırdın.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Shiginima Launcher SE v3.100.jar
    http://www62.zippyshare.com/v/bS8If8t7/file.html

Buyur hocam.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Shiginima Launcher SE v3.100.jar
    http://www62.zippyshare.com/v/bS8If8t7/file.html

Buyur hocam.

eyvallah kardesim

ama bu nedir nasil calistiricam?

tesekkurler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    grpngy bunu yazdı

super olur.

Hocam yasağın gerekçesi nedir acaba tamamen merağımdan soruyorum. Çok oynuyor, oyuna dalıpd erslerini ihmal ediyor mu, nedir gerçekten merak ettim. 

kaldıki yasak olduğu için daha cazip gelecektir, aklı oyun vs olacağı için yaptığı işten hayır gelmeyecektir. En azından oyun oynaması için değil de yasaklama sebebini bilmediğimden ders yazacağım. ödevlerini özenli ve güzel bir biçimde yaptığı zaman haftanın belli günü vs izin oalrak verirsen hem onu teşvik eder hem de sıkıntıdan patlatmamış olursun.

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Bende var istersen vereyim bi müride vermiştim o görürse yanıtlasın girmiyorsa ortak girin

grpngy bunu yazdı

super olur.

Sağ olsun saviorun hesabı ben kullanıyordum. Son aylarda hiç girmedim. Sahibide izin verdğine göre kullanıcı adı şifreyi pm atyorum hocam sana.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek
    jandark06 bunu yazdı
    grpngy bunu yazdı

super olur.

Hocam yasağın gerekçesi nedir acaba tamamen merağımdan soruyorum. Çok oynuyor, oyuna dalıpd erslerini ihmal ediyor mu, nedir gerçekten merak ettim. 

kaldıki yasak olduğu için daha cazip gelecektir, aklı oyun vs olacağı için yaptığı işten hayır gelmeyecektir. En azından oyun oynaması için değil de yasaklama sebebini bilmediğimden ders yazacağım. ödevlerini özenli ve güzel bir biçimde yaptığı zaman haftanın belli günü vs izin oalrak verirsen hem onu teşvik eder hem de sıkıntıdan patlatmamış olursun.

aslinda bizim evde oyle bir yasak yok. sadece zararli oldugu gercegi var her konuda. asitli iceceklerin ona zarar verecegi, fazla seker cikolatanin zararli oldugu yonunde uyariyoruz. istersen icip yiyebilirsin diyoruz. oglumda ya ellemez yada tadina bakip birakir. telefon,tablet, pc, oynamasinin derslerini engelleyecegini ve ona cok fazla birsey kazandirmyacagini soyluyoruz. oda oynamiyor. arada sirada 15 dk yarim saat izin veriyoruz. o surede de genelde hayvan incelemelerini izler yada cocuklar icin bilim izler.

bizimkinin oyun muhabbeti biraz ozentiden geliyor. arkadaslari oynuyor ve anlatiyor bizimkide hevesleniyor.

bu oyunuda uzun suredir oynamak istiyor o yuzden yukleme karari aldim bilgisayara. sonucta cook uzun sureli oynayacagini dusunmuyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    grpngy bunu yazdı
    jandark06 bunu yazdı
    grpngy bunu yazdı

super olur.

aslinda bizim evde oyle bir yasak yok. sadece zararli oldugu gercegi var her konuda. asitli iceceklerin ona zarar verecegi, fazla seker cikolatanin zararli oldugu yonunde uyariyoruz. istersen icip yiyebilirsin diyoruz. oglumda ya ellemez yada tadina bakip birakir. telefon,tablet, pc, oynamasinin derslerini engelleyecegini ve ona cok fazla birsey kazandirmyacagini soyluyoruz. oda oynamiyor. arada sirada 15 dk yarim saat izin veriyoruz. o surede de genelde hayvan incelemelerini izler yada cocuklar icin bilim izler.

bizimkinin oyun muhabbeti biraz ozentiden geliyor. arkadaslari oynuyor ve anlatiyor bizimkide hevesleniyor.

bu oyunuda uzun suredir oynamak istiyor o yuzden yukleme karari aldim bilgisayara. sonucta cook uzun sureli oynayacagini dusunmuyorum.

Pm atmış arkadaş hocam sana

No way out
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

kaç yaşında hocam?

8 yiaşımdan beri pc kullanıyorum hiç bir zararını görmedim 26 yaşındayım minecraft avrupa ülkelerinde derslerde bile kullanılan hayal gücünü sonsuz geliştiren bir oyun. lego dan kinex den daha gelişmiş ve bir çocuğun hayal gücü onun herşeyidir. 

kola vs gibi içecekleri kısıtlamak mantıklı ben simit ayran ile bitirdim ilk okulu fakat lisede herşeyi içtik tabi şimdi lise kantinlerindede yasakmış asitli şekerli şeyler iyi olmuş. 

bence bir an evvel bilgisayar kullanımı artsın hatta programlama öğrensin blog açsın site kursun

Toplam Hit: 3052 Toplam Mesaj: 22
minecraft minecraft win10