Minibook Satan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Yakın bir arkadaşım ewden çalışıyo fakat 6 yaşındaki kızının rahat wermemesinden dolayı ona idarelik çok iyi olmak zorunda olmayan bir minibook alalım dedik en azından annesinin bilgisayarını bırakır kız hiçbi işini yapamıyo alt tarafı oyun oynıcak elinde olan ya da tanıdığı olanlar warsa makbule geçer

çocuk için alıncağından dolayı uygun bişiler güzel olur sanırım 

dewdim dewrildim geldim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

anakartı bozulmuş,garantisi var garantiye götürüpte yaptırmaya üşeniyorum.

ilk çıkan minibook.. asus eee pc..bu kulvarda en iyisi denilebilir..

düşünürsen 200 liradan veririm

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

1 adet lenovo
    80 GB hdd
    Çift çekirdek atom işlemci
    256 mb ekran kartı
    1 GB ram
    kamerası wiralessi var üzerinde sorunu yok temiz makine 350 tl fiyatı sana tbt indirimi 349.99 tl :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:
    -----------------------------

anakartı bozulmuş,garantisi var garantiye götürüpte yaptırmaya üşeniyorum.

ilk çıkan minibook.. asus eee pc..bu kulvarda en iyisi denilebilir..

düşünürsen 200 liradan veririm

özelliklerini yazsana iyiyse ben alırım ram hdd ekran kartı işlemci

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Satilik-Netbook-Emachines-E-250-Kablosuz-Maus-Tasima-Cantasi-Hediye-134338/1/

bi bak uyarsa satalım    orjinal taşıma çantası ve mini adaptörlü kablosuz mause hediye ediyorum

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

vukuat bunu yazdı:

http://www.tahribat.com/Forum-Satilik-Netbook-Emachines-E-250-Kablosuz-Maus-Tasima-Cantasi-Hediye-134338/1/

bi bak uyarsa satalım    orjinal taşıma çantası ve mini adaptörlü kablosuz mause hediye ediyorum

tamir gerektircek bişi istemio seninkisi tamirsiz sanırım son fiyatın ne hocam çünkü pc yi rahat bıraksın die çocuğun eline werilcek sadece açıkcası çok kaliteli bişe beklemiyo sadece tamir istemesin yeterli

dewdim dewrildim geldim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

hiç bir sorunu yok 300 tl orjinal xp işletim sistemi ,kutusu dahi duruyo

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

cocuga alicaksan netbook alma kirar parcalar falan saglam bisey al. ikinci el thinkpad t40 falan al netbooklardan daha hizlidir hem hem fiyatlari iyidir cd surucusu falanda vardir boyut sorun olucaksa thinkpad x serisi dusunebilirsin x60 falan 300-350 ye temiz bulursun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Sarper bunu yazdı:

cocuga alicaksan netbook alma kirar parcalar falan saglam bisey al. ikinci el thinkpad t40 falan al netbooklardan daha hizlidir hem hem fiyatlari iyidir cd surucusu falanda vardir boyut sorun olucaksa thinkpad x serisi dusunebilirsin x60 falan 300-350 ye temiz bulursun

kırma huyu yok sadece pc yi rahat bıraksın yeter dio burdakileride dicem bakalım :/

dewdim dewrildim geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Benimle iletisime Gec Ablam .

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mayla
    mayla's avatar
    Erkek

http://www.dealextreme.com/p/7-tft-lcd-android-2-2-via8650-cpu-wi-fi-umpc-netbook-black-349-79mhz-2gb-3xusb-sd-lan-72015

Bu işini görür 6 yaşındaki bir çocuk için çok bile :)

Toplam Hit: 3251 Toplam Mesaj: 13