folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Mining Kurulumu İçin Yardım Gerek

Mining Kurulumu İçin Yardım Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

Neler gerekli kurulum için?

kazacağın coine göre mh'i th'i yüksek ekran kartı-işlemci, ekran kartıyla kazım olacaksa pci yuvası çok olan bir anakart ve riserlar, işlemci öncelikliyse sağlam bir platformda sağlam bir işlemci ve soğutucu, ram modül, ups, soğutma çözümleri ve hiveos gibi şeyler kullancaksan onlar fln genel ihtiyaçların

peki clustering yapan sistemler var mi? 

atiyorum yukaridaki muridin dedigi gibi bir virus yazdik, elimizde 10k makine var.

hepsinde minimum oranda islem gucu ile kazim yapsak verim elde edebilir miyiz?

ornegin makine aciksa ve idle konumundaysa %70 zorla, in-use state'te ise %5 zorla donanimi, gibi...

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

peki clustering yapan sistemler var mi? 

atiyorum yukaridaki muridin dedigi gibi bir virus yazdik, elimizde 10k makine var.

hepsinde minimum oranda islem gucu ile kazim yapsak verim elde edebilir miyiz?

ornegin makine aciksa ve idle konumundaysa %70 zorla, in-use state'te ise %5 zorla donanimi, gibi...

yapı şu, madencilerin hepsi ortak havuz için işlem güçlerini harcar ve mükafatlandırılır

elde edilebilir ama minimumdan kasıt çok çok düşük de olmamalı ki para kazandırsın

cluster değil, tek bir program ve config tüm makinelere olur zaten çünkü madenci kimliğimizi belirtip havuza kazım yaptığımızı belirttiğimizde ödüllerimiz-komisyonlarımız belirttiğimiz cüzdana yatar tabi burada havuzun da buna izin vermesi gerekir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

mesajım bulunsun.

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    can498 bunu yazdı
    e2 bunu yazdı

Satılık Asus Tuf 3060 TI LHR ve Galakuro Galax White 3060 TI LHR var isteyene satabilirim.

Fİyat ne istiyorsun? Hangi şehirdesin?

Asus 16.000

Galax 14.500

Sıfır paketlerinde

İzmirdeyim hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Selam millet,

100k total bütçe var bu işe girmek istiyoruz.

hala karlı bi işlem mi yoksa hiç girmesek mi?

hangi bileşenleri toplamamız gerek yardımcı olacak var mı?

Selam, konu cok fazla bilgi ve tecrübe istediginden ücretli danismanlik veriyorum düsünürsen PM yolla hocam.

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Ben de artık minningten soğudum hem çok para lazım hem de amorti süresi uzun ve de derdi tasası da az değil. Ben stakinge yöneldim apy yüksek gelecek vaat eden coinlere bakıyorum. Onları da çevirip duruyorum ama şerefsiz binance kafasına göre kademeli apy düşürmeye başladı. Ona rağmen 3 ayda %50 kâr çıkardım. Zamanında 2bin tl ile girdim gönül isterdi ben de 100le gireyim bedelli parasını çıkartıyım:)

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
Toplam Hit: 2257 Toplam Mesaj: 17
mining