folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun

Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hepimizim miraç kandili mübarek olsun, Allah dualarımızı kabul etsin İnşallah

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bütün müslüman kardeşlerimizin kandili mübarek olsun 

ustura tarafından 15/May/15 18:42 tarihinde düzenlenmiştir

itsin oglum sen adam degilsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Abi keşke açmasaydın. Şimdi şuursuzun teki gelip konuyu provoke edecektir eminim. Yok sizin dininiz böyle böyle.... Yok bu gün xx günü onu niye kutlamıyorsunuz felan diye.

Bu arada bütün müslüman kardeşlerimin Miraç kandilini kutlarım. Allah'tan hayırlara vesile olmasını dilerim.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ustura bunu yazdı

bütün Müslümanların kandili mübarek olsun 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sivasli_14
    Sivasli_14's avatar
    Erkek

Allah Razı Olsun.Bütün Müslüman Gardaşların İnşallah..

Sen Ki Aşkı Beyhude Ziyan Edersen Biri De Gelir Seni Sigaya Çeker... ÖzKÖK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Abi keşke açmasaydın. Şimdi şuursuzun teki gelip konuyu provoke edecektir eminim. Yok sizin dininiz böyle böyle.... Yok bu gün xx günü onu niye kutlamıyorsunuz felan diye.

Bu arada bütün müslüman kardeşlerimin Miraç kandilini kutlarım. Allah'tan hayırlara vesile olmasını dilerim.

Bence asıl provakasyon ortada fol yok yumurta yokken böyle şeyler yazarak milleti gaza getirmendir

Durduk yere ne gerek vardı şimdi neyse 

Herkese iyi kandiller

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

bu durum 23 nisan günü açılmış olan regaib kandili konusunda yaşananlar ile tecrübe edildi :)
    o konuda yorum yazan arkadaşın hiç kandil konusuna değinmeden direk "23 nasanda kutlu olsun dimi" mesajını çok garipsedim ve tepki gösterdim
    bunun doğal bir tepki olduğunu düşünüyorum çünkü aynı gün forumda 23 nisan kutlu olsun konusuda vardı
    sonuçta kandil ile 23 nisan farklı şeyler 
    belkide o yorumu yazan arkadaşın kötü bir niyeti yoktu ama usül çok yanlıştı
    sagolsunlar tepkimden dolayı bazı arkadaşlarca yobaz ilan edildim ve bilinç altı temizliği daveti aldım :)
    ben haklıydım o haksızdı demiyorum sadece ders çıkarılması gereken bir olaydı
    bunun dışında yazılacak pek birşey yok
    bu din güzel bir din ve isteyen inanır isteyen inanmaz
    saygı duyulsun yeterli

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Eyvallah hepimizin mübarek olsun.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Teşekkürler kanka

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    u235 bunu yazdı
    ustura bunu yazdı

bütün Müslümanların kandili mübarek olsun 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenceb
    silenceb's avatar
    Erkek

Hayırlara vesile olsun...

Ne Mutlu Türküm Diyene...
Toplam Hit: 2581 Toplam Mesaj: 32