folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Mırc Bitiyor - Görüntülere Bakıp Yorum Yaparmısınız ?

Mırc Bitiyor - Görüntülere Bakıp Yorum Yaparmısınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CipriX
    CipriX's avatar
    Erkek
    synthix bunu yazdı:
    -----------------------------

CipriX ;

Sen gerçekten çok güzel scriptler yapıyorsun... Seni tanıyorum eskiden de muhabbetimiz vardı sohbet.net de help kanalında görev felan almıştık hatırlarsın belki Lpurs'du nickim:P ellerine sağlık domainin de güzel inşallah güzel olur herşey senin için...

Kolay gelsin.

Güzel yorumların için teşekkürler, birşeyler yapmayı deniyoruz işte :p

if else while vs.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

hani tabiri caizse asırlarını mirc'te harcamış birisi olarak benim sana tavsiyem de şudur. scriptin görünüşü falan güzel ama sakın böyle bilgisayara atılan, açılıp bi daha kapanmayan olaylara girme. sanal userin sana da bana da faydası olmaz. :) yukarıdaki yorumlarda da denildiği gibi babasından para alan server açtı, dedesinden para alan shellci oldu, inviter falan fişman derken türkiye'de bitirdiler mirc olayını. hatta bu inviter olayını o kadar abarttık ki yabancı server'lar IP adreslerimizi yasakladılar... ama bi zamanlar neydi o öyle. sokakta adımla değil nickimle çağırılırdım :) 

her neyse, bu işler sabır ister. hem gelen balta insanlarla uğraşmak açısından hem de büyümek açısından... kolay gelsin. Scriptte ihtiyacın olduğunda yardımcı olmaya çalışırım..

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CipriX
    CipriX's avatar
    Erkek

coLdPriNCe bunu yazdı:

hani tabiri caizse asırlarını mirc'te harcamış birisi olarak benim sana tavsiyem de şudur. scriptin görünüşü falan güzel ama sakın böyle bilgisayara atılan, açılıp bi daha kapanmayan olaylara girme. sanal userin sana da bana da faydası olmaz. :) yukarıdaki yorumlarda da denildiği gibi babasından para alan server açtı, dedesinden para alan shellci oldu, inviter falan fişman derken türkiye'de bitirdiler mirc olayını. hatta bu inviter olayını o kadar abarttık ki yabancı server'lar IP adreslerimizi yasakladılar... ama bi zamanlar neydi o öyle. sokakta adımla değil nickimle çağırılırdım :) 

her neyse, bu işler sabır ister. hem gelen balta insanlarla uğraşmak açısından hem de büyümek açısından... kolay gelsin. Scriptte ihtiyacın olduğunda yardımcı olmaya çalışırım..

Yorumun ve düşüncelerin için teşekkürler.. Aynı şekilde Hayatımın çoğu mIRC Scripting kodları ile geçti.. Prof. kadar oldum artık.. Genede teşekkürler

Bu arada script bitti isteyen olursa: www.muhabbet.tv/script/muhabbet13.exe

if else while vs.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

http://img79.imageshack.us/img79/488/screenhunter9nh6.jpg

ne ayak?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berg
    Berg's avatar
    Erkek
    ben beyenmedim hocam :) benim doruk script in üstüne script yapan olmadı :)mütevazılık yapim eheheh

Ağaçlar Ayakta Ölür...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

eğer yararlı bişeyler yapmak istiyorsan noname scripti indirip bi göz at. dünyadaki en iyi scripttir bana göre..

mirc'in üzerine entegre oluyor. aynı msn plus gibi düşün..çok iyidir..

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek

1998'de başladim ben irc'ye. 2001'de dönemin en büyük IRC Sunucusu ve Efsane chat server'i SOL Yani SuperOnline'da yöneticilik yaptim. SOL Kapandi TR'de IRC bitti.

ha bu arada Noname dediğiniz Script'te 10 çeken script'in yapımcısıyım. IRC Script ismi de google'dan felan aratip bakabilirsiniz. 2002'den beri irc ile ilgilenmiyorum belki hala bi yerlerde dağıtıyorlar scriptimi:)

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CipriX
    CipriX's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:

http://img79.imageshack.us/img79/488/screenhunter9nh6.jpg

ne ayak?

lavuğun teki sitesinden frame vermiş benim satın aldığım bir domaine o domaindende muhabbet.tv ye ben frame vermiştim o bahsettiğimiz lavuk sitesine virüs atınca google abi bizide yedi (: ama düzeldi hatasını anladı google :D

if else while vs.
Toplam Hit: 14785 Toplam Mesaj: 19