Mirc Tahribat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Hiç mirc falan gerek yok kolayca troll box eklenebilir kenara köşeye hem platformdan kopamamış oluruz hem foruma giren herkes kolayca ulaşabilir mirc falan herkes kullanmıyor uğraşmaz insanlar

-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

whatsapp varda ben genelde iş için kullanıyorum

arada geyik için bişeyler olabilir

wp da telegramda tbt grupları var ama çoğu zaten grubu sessize alıyo ben hiç girmiyorum zaten :D

eski msn grup tadı olmuyor 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

sa. arkadaşlar herhangi bi konuda müridlere  bişey danışıyoz forum zaten bunun için var tamam ama, bazen soru cevap gerekiyor. bazende çok şahsi bişey oluyor, bazende hemen cevap almak gerekiyor; forumda görülmeyebilir yada o anda forumda olmayabiliriz.

zamanında böyle mirc denen bi program vardı. programla giriyorduk kanalda o anda kimler varsa online olarak görüşüyorduk. mirc muhabbeti böyle değil miydi? böyle bişey açılamaz mı? yada @holyone hocam böyle bişeyi senin için gözün kapalı yazarsın heralde (: tbtye özel mirc olur. ismini de "tirc"koyarız :DDD

^^D` o nassı bi alaka tirc 

Açtılardı ~2-3 yıl önce, ama niye bilmiyorum kapattılar. iki muhtemel sebep var; bir.. sitenin Hit'i düşüyor her'âlde. iki..başlarda kullanan çoktu kalın ikinci haftaya iki, bilemedin üç kişi kalmıştı. Sonrasında fişi çektiler. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Whatsap larda falan takılıyor bir kısım arkadaşlar.. :)
    Bir ara bende katıldım, ama Telefona cinsel içerikli resimler inince, malum çocuklar var, Telefonu ikide bir alıp bakıyorlar, ben ayrılmak zorunda kalmıştım.. :) 

@underzero şokman abimizi banlar misin watssp gruplarinda takiliyor falan hani yasakti :B ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Whatsap larda falan takılıyor bir kısım arkadaşlar.. :)
    Bir ara bende katıldım, ama Telefona cinsel içerikli resimler inince, malum çocuklar var, Telefonu ikide bir alıp bakıyorlar, ben ayrılmak zorunda kalmıştım.. :) 

@underzero şokman abimizi banlar misin watssp gruplarinda takiliyor falan hani yasakti :B ? 

:)

mirc guzeldi severek takiliyorduk.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Mirc 90 lı yılların sonu milenyumun başı fena kullanırdık... Türkiyede chat kültürünün gelişmesinde ön ayak olmuş insanların Q klavye ile bakmadan 10 parmak yazdığı İnternet kafelerde klavyelerin enter ve space tuşunun pert olmasına vesile olan bir yazılımdı. Kısa yol kodları hala aklımda hey gidi günler hey... Tbt için olan kısmı bence mantıksız şimdilerde Msn gibi milenyum uygulamaları bile tarihe karışmış iken daha modern yazılımlar mevcut discord vs gibi ama katılımın az olacagına inanıyorum ve Tbt ruhuna aykırı diye biliyorum. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

amaç bilgiye anında ulaşmaksa bence herşey mubah.. ama amaç geyikse zaten gerek yok.. ama ama ama ama.. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

Mirc 90 lı yılların sonu milenyumun başı fena kullanırdık... Türkiyede chat kültürünün gelişmesinde ön ayak olmuş insanların Q klavye ile bakmadan 10 parmak yazdığı İnternet kafelerde klavyelerin enter ve space tuşunun pert olmasına vesile olan bir yazılımdı. Kısa yol kodları hala aklımda hey gidi günler hey... Tbt için olan kısmı bence mantıksız şimdilerde Msn gibi milenyum uygulamaları bile tarihe karışmış iken daha modern yazılımlar mevcut discord vs gibi ama katılımın az olacagına inanıyorum ve Tbt ruhuna aykırı diye biliyorum. 

Gelecek ile alakalı işler gerekli zannedersem.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tahribatta kaç üye var acaba? whatsap grubu kurulsun. 1 günde bildirimler 1000 olsun :D

Sadelik demek güzellik demektir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Uveys bunu yazdı

tahribatta kaç üye var acaba? whatsap grubu kurulsun. 1 günde bildirimler 1000 olsun :D

Rihanna nın instagramı gibi bizde havamızı atalım :D

Edit: Şöyle

https://i.gifer.com/MPXR.mp4 

Yazilimci tarafından 04/Tem/19 14:23 tarihinde düzenlenmiştir

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 3748 Toplam Mesaj: 26
mirc tahribat