folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mısıra Gitmeyi Düşünüyorum

Mısıra Gitmeyi Düşünüyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

arkadaslar başlıktanda anlaşılacagı giib önümüzde hafta 3 aylıgına mısır a gitmeyi düşünüyorum daha önce gideniniz kalanınız oldumu.

nasıldır hayat ucuzluk bakımından elektronik ucuzmudur aldıgım referanslar yaşamın çook ucuz oldugu yönünde orda yasayan arkadasların dedıgı ama aramızda gitmiş olan varmı ?

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

oteller pis diye duydum gidenlerden ve yemek konusunda titizsen zorlanablirsin

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Allah yolunu izini açık etsin

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:
    -----------------------------

+ turistlere acayip kötü davranıyorlarmış. Turist olduğunu anlayınca köşeye sıkıştırıp ne var ne yok alıyorlarmış zorla.

Tabi bunları hep giden bir arkadaştan öğrendim, yalan söyleyecek biri değil fakat gittiği yerle de ilgili olabilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

yemek konusunda çok titizim bu sorun olabilir biraz birde iş için gidiyorum

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

hiç gitmedim ama sakkara'daki yıldızların ve piramitlerin dizlişi ve kahiredeki konuk evlerinin ününü birçok yerde okudum

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

mısırı bilmemde bir akrabam libyaya gitmişti 3 ay, adamlar elleriyle pilav yiyolarmış :| ve 5-10 kişi toplanıp turiste(Türke) dalabiliyormuş gerisini sen hesapla :\

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

yok ben süreklı otelde olacam zaten tristlerin kullanım haklarına kısmen sahibim yemek konsunda çok kötü olduklarını duydum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    wking bunu yazdı:

archair23 bunu yazdı:

+ turistlere acayip kötü davranıyorlarmış. Turist olduğunu anlayınca köşeye sıkıştırıp ne var ne yok alıyorlarmış zorla.

Tabi bunları hep giden bir arkadaştan öğrendim, yalan söyleyecek biri değil fakat gittiği yerle de ilgili olabilir.

iyide bunu burda da yapmıyorlar mı.? türkiye ye gidilmez kötü bir yer (mi acaba) ikili tartışmaya girmek için yazmıyorum. sadece ufak tefek olayların her yerde olabilecegini söylemeye çalısıyorum. giden arkadas olumlu olumsuz fikirlerini burda paylaşırsa güzel olur 1-2 ceps atarsa dadından yenmez :D

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

archair23 bunu yazdı:

hocam mısır konusundaki tüm hayallerimi bu yorumunla yıktın :|

dewdim dewrildim geldim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

archair23 bunu yazdı:

hocam mısır konusundaki tüm hayallerimi bu yorumunla yıktın :|

çok arkadasım kaldı hem oteller musteri yemeklerı pis hemde dısarda yemeklerin pis konusunu iyi biiliyorum

Toplam Hit: 4786 Toplam Mesaj: 39