folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mıssıra Giden Varmı Aranızda ?

Mıssıra Giden Varmı Aranızda ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    Merhaba arkadaşlar aranızda MISSIRA giden varmı şam bağdat mıssır piramitler bu tip geziler düzenlenıyor içnizde giden varsa mıssıra ne kadar ? para gidiyor toplammda bilen varsa yazsın Sİze KEopsta Kumlar Tahribat YAzar REsim çekerim )))

eskilerden kim kaldı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    abu ne zamandan beri 2 tane s le yaziliyo misir ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    2 TAne olur ? ben Hep böle Örendik : )

eskilerden kim kaldı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    konuyu sapıtmadan söliyim mısıra gitmek istiyorsan git bi acenteye sor ben gitmedim avrupayı gezene kadar önce insan bi kendi ülkesini gezer neler var die ondan sonra gerçi ben avrupayıda gezdim kapıkuleden çıkmak nasip olmadı ama olsun:D

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    KARDEŞ BENDE DİYARBAKILRIYIM TÜRKİYEDE GİTMEDİĞİM en az 5 şehir felan kalmıştır türkiyenın suyunu çıkardım ... yoksa ne işimiz var a.q mıssırda firahunumu zikicez

eskilerden kim kaldı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Evet hakkatten takdir ediyorum ikinizi de, biriniz yillarin "Misir" ini Missir yapti, digeriniz de Misir i Avrupa da ilan etti, ha gayret hocam...

Bana sorarsan Yunanistan'a git bi Antartika havasi al iyi gelir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    yav olsun firavun fantazisi var demek sende:D:D oda güzel valla avrupada güzel ama acentelerle konuşmak gerek bazıları 700 800 dolara götürüyor gazetede reklamları felanda var

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ha bi de orda Keops diye bi bar var, pardon piramit, ayni sey iste. Oraya git Cleopatrayi bul, ona Tariqattan Musket gonderdi beni de o sana yapsin bi guzellik. Bi de oralar soguk olur, colde kar diz boyuydu ben gecen gittigimde. Ha bi de o ufak piramit ( sagdaki ) benim piramit, gel ben sana anahtari veriyim de kari fln atarsin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Musket Allah Belanı vermeye Yaw Sabah Daha Simdi Kalktım Gözümü Acamazken KOpardın Beni aq Ciddi Ciddi KOptum :D:D:D:D:D:D

BAN
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek
    finaller işler falan derken başımı kaşıyacak vaktim yok.gelmek isterdim ama (bi tatili hak ediyorum ama) malesef çalışmak zorundayım para lazım :(((

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Vay anasini aksama bak bea, tariqat sarhos murid sarhos. Centinex abim, seni kim cagirdi yaf Misir'a ? Tariqat Misir toplantisi oluyo da biz mi kaciriyoruz, nereye geliyosun :D

Gel abi sen buraya gel agirlayalim seni. Hatta burda Amerikan filosu bile taslayabilirsin.
Toplam Hit: 3247 Toplam Mesaj: 38