MIT OCW Türkiyeyi Engelledi Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overbite
    overbite's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, MIT OpenCourseWare (https://ocw.mit.edu) üzerinden takip ettiğim dersler vardı, 2-3 gündür youtube üzerindeki vidyolarda ülkenizde kullanilamaz diyor. Rastgele başka derslere de baktım sonuç aynı. Bende mi sorun var yoksa herkeste aynı mı?

Sorun yaşadığım liste: https://www.youtube.com/playlist?list=PLUl4u3cNGP63gFHB6xb-kVBiQHYe_4hSi

ulan bir susar mısın?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sadece TR değil. Almanya, Hong Kong, İsviçre ve Amerika'da engelli. VPN ile girince hep ülkenizde yasak hatası aldım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iKlotho
    iKlotho's avatar
    Erkek

Blender videolarında da sorun varmış. https://mitopencourseware.wordpress.com/2018/06/18/statement-on-ocw-videos-blocked-on-youtube/

Too weird to live, too rare to die.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

bende  sorun  yok 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

bende de sorun yok.

tarayıcının dil önceliğini ingilizce ya da almanca yaparak deneyebilir misin ?

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Mobilden denedim (tt), bende sikinti yok.

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

yıllardır kullanıyorum sorun olduğunu ilk defa duyuyorum. vpn kapalı türk telekom ev internetinden rahatlıkla giriyorum senin oynatma listene sorun sizde efenim.

HACKEROKAN!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Vodafone mobilden girdim hotspot ile sorun yaşamadım.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

vpnsiz girdim sorun yok.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şuan açılmış dün açılmıyordu. YouTube'tan ülke izlenme ayarlarını karıştırmışlardı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Su an youtube video izleyemiyorum, ayni sorunu yasayan var mi? (ekleme) Facebook videolari da acilmiyor. Gene ne dustu internete acaba?

Ekleme: vpn ile aciliyor

herlocksholmes tarafından 22/Haz/18 01:50 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1657 Toplam Mesaj: 12
yutub hata tag girmek zorunlu olmasın icerigi bozuyor