folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Mitsubishi Colt Nasıl Bir Araba?

Mitsubishi Colt Nasıl Bir Araba?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ya bende niyetleniyorum colt'a temiz düşerse bakmak isterim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

otomatik şanzımanı bok gibi çünkü yarı otomatik. vites geçilerini hissedersin. hatta içeride bir adam var vites geçirlerini o yapıyor sanırım diyebilirsin. 

manueli bomba gibi arabadır.

Nautilus tarafından 11/Haz/18 17:32 tarihinde düzenlenmiştir

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Evet araç amt şanzıman ama abartıldığı kadarda değil. Bu fiyata clio alacağına ondan daha az yakan colt tercih edilir. Ne olursa olsun otomatik araç yoğun trafikte güzel oluyor. 

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

aracı aldım arkadaşlar,

içi baya baya geniş, 2012 sedan aveomdan daha geniş içi :)

ama tabi bagaj ufak bu sebeple ama zaten şehiriçi her gün lazım gelen birşey değil bagaj. arka koltuklar tam yatıyor.

şanzıman denildiği gibi sarsıntılı ama aman aman bi durum yok. biraz kilometre yaptım

yokus cıkarken düz yolda giderken vites atmasında sorun yok ama yokus asagı bi kaç kere saçmaladı.

yokus cıkarken geri kaydırma olayı az el freni ile hiç problem olmuyor. o bir sorun değil bence

bunun dısında 10 yasında bir araç ama yürüyen değişimine ihtiyaç duymadım.

arka amotisötler, lastikler değişti. bide sanki sağ arka porya rulmanı ses yapıyor ama emin olmadan değişmek istemedim

bu yaşta bi araç için çok iyi bence ( gerçi benimkinin km az)

şimdilik bu kadar

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

2006 model 1.6 dizelini kullandım. Motorunun üzerinde Mercedes Benz yazıyor. Sonraki modellerin motorunu da Mercedes uretti mi bilmiyorum. Al senelerce bin cinsinden güzel bir araba. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Mazda 3 ve Mitsubishi Lancer bakınırken buluyorum kendimi bu aralar :) mazda da 2.eli yavaş muhabbeti var ama taş gibi arabalar. Bakalım müridin dediği gibi bedelli çıkarsa satan çok olur temiz bir şey düşer belkim ;) konu sahibi arkadaş almış hayırlı olsun kendisine.

Lancerlarda neden dizel yok onu anlamadım. Avrupanın daha yeni yeni dizeli yasaklama muhabbetleri varken Japonlar neden yıllardır adam gibi üretmiş anlamadım. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Mazda 3 ve Mitsubishi Lancer bakınırken buluyorum kendimi bu aralar :) mazda da 2.eli yavaş muhabbeti var ama taş gibi arabalar. Bakalım müridin dediği gibi bedelli çıkarsa satan çok olur temiz bir şey düşer belkim ;) konu sahibi arkadaş almış hayırlı olsun kendisine.

Lancerlarda neden dizel yok onu anlamadım. Avrupanın daha yeni yeni dizeli yasaklama muhabbetleri varken Japonlar neden yıllardır adam gibi üretmiş anlamadım. 

Yeni lancer sattim hocam buyuk araba ihtiyaci icin, ilerde sedan dusundugum an tekrar alacagim bi arac siddetle tavsiye ederim.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
Toplam Hit: 2341 Toplam Mesaj: 18
otomatik colt 1.3