Mobil Oto

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Beyler öyle nette gezinirken farkettim mobilotoservis.com diye güzel arayüzlü,kullanımı kolay bir site.Anladığım kadarıyala İstanbul içerisinde yerinde servis sağlıyorlar.Fiyatlar konusunda bir fikre sahip değilim ama 

sitede herşey indirimde piyasaya göre ürünler fiyatları nasıldır acaba ? 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Mesela debriyaj setini değiştirmek istiyorum, baya baya kapının önünde motor mü sökecekler :D Eğer öyleyse mobil bir platform ile gelmeleri gerekir diye düşünüyorum. 

Ücretlerinide merak ettim doğrusu çekici ücretinden pahalıysa (sakarya'da çekiciye 200 lira vermiştim 70 km için) değmez ama eğer ki çekiciden ucuz fiyatlara geliyorlarsa ve işçilikleride iyiyse olabilir :D

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Gelip aracına bir alet takıyorlar laptoba bağlıyorlar yazılım arıza ne diye bakıyor.

Senin aracında yan sanayi parçalar varsa sensörler doğru yanıt vermeyebilir aracın tam orjinal parçalı olmalı.

Bunun dışında gözle kontrol klasik kontrol usulleriyle arızalı parçaları tespit etmeye çalışıyorlar.

Akabininde yerimiz şuradadır götürelim denecek.

Arıza tespiti tahminen 60 90 arasıdır, arızayı tespit edemeseler bile bu parayı ister.

Arızayı tespit etti söyledi doğru olmama ihtimali de var, sonuçta aracın o servise gidişiyle sonuçlanacak süreçtir :)

Deneyin görün.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

senin istediğin nokta da yağ, filtre değişimi genel bakım yapıyorlar diye biliyorum, hepsiburada' da fiyatlar var.

boş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    Memento_mori bunu yazdı

senin istediğin nokta da yağ, filtre değişimi genel bakım yapıyorlar diye biliyorum, hepsiburada' da fiyatlar var.

Hocan netten almak ne kadar sağlıklı? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

yemeksepetçi abi ortakmış (nevzat aydın) nbenimde hep hayalim olan bi uygulama...

l enfer c est les autres Sartre ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Yamulmuyorsam arızalı araca müdahale etmiyorlar, kolayca halledilebilen yağ, filtre, fren padleri, silecek vs. değişimlerini randevuyla istediğin yere gelip hızlıca hallediyorlar. Tanıdık ve güvenilir ustanız yoksa, fiyatları iyiyse tercih edilebilir gibi.

arbeit macht frei
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Arızalara bakmıyor hocam. Periyodik bakıma bakıyolar. Çoğu kişi memnun.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

audi a6 çin 79 lira fren balata değişimi fiyatı verdiler audi bölge de çalışan arkadaşım var bize gelişi daha fazla yaptır abi dedi. kafa bi milyon bende

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Evet beyler mail geldi, sadece İstanbul içi hizmet veriyorlarmış.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Şu an için sadece İstanbul içerisinde hizmet vermekteyiz. Arabanızın bakımını İstanbul dışında yaptırmak istediğinizi belirttiğiniz için size önerimiz 100.000'den fazla yedek parçayı çok uygun fiyatlara sattığımız Online Yedek Parça Mağazamıza bir göz atmanız. 

1- Arabanızı seçip %100 uyumlu parçaları listeleyin,
    2- En kaliteli parçaları en uygun fiyatlarla satın alın,
    3- Yakınınızdaki bir serviste sadece işçilik parası vererek bakım parçalarınızın montajını yaptırın.

Emin olun çok daha uyguna, çok daha kaliteli parçalarla bakımlarınızı yaptırabileceksiniz. Şimdiden iyi alışverişler dileriz. 

Alalım mı burdan parça? :D 

AslanAmca tarafından 23/Oca/16 12:53 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

İyiymiş, fikir güzel

Not late for nothing
Toplam Hit: 1882 Toplam Mesaj: 12
araba araba destek oto yedek parça