Mobil Tarife Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar yarın bitiyor tahattüt tt yaz tarifesi var 8gb 750dk arama 1k sms

35 veriyom tarife yokmuş ama 45ten verelim aynısını dedi

ben zaten ayda konuştuğum 200 dk

sms 10-20

internet eskisi gibi değil son 1 haftada 200mb net kullanmışım evde okulda net var kafenin netine bağlanıyom gittiğimde dışarda insta gezmeyince net kalıyo

görüşmeleri skypeten yapıyom zaten

önerebileceğiniz  paket varmı 20-30 arası faturalı 1 yıl sözleşme yaparım

en kötü bimcell düşünüyom 600dk 1gb net 600sms 15 lira

25 lira yükleyince 1gb hediye ediyo

napayım bilemedim eskisi gibi net kullanmadığımdan nete gerek yok gibi

25 liralık tarife var 3gb net var 25 te sen yüklüyon oluyo 4 gb ilk ay yetmedi diğer ay onu alırım en kötü 

vodafone trkcell tarifeler pahalı geliyo güzel çekiyo ama kullanmıyom zaten haklarımı gerek yok 

ne yapayım düşünceleriniz neler ?

@mkyb hocam sizden de duymak isterim bir şeyler

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

benim vodafone faturasız tarifem 19 TL ye 600 dk 1000 sms 3 gb idi, şu anda 25 TL yapmışlar.

bende interneti bol bi tarife arıyorum, 25-30 TL arası 5-6 gb internet, 400-500 dk, 200-300 sms

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ekimbebesi
    ekimbebesi's avatar
    Erkek

Ben uzun zamandır bimcell ideal paket tarifesini kullanıyorum. Paket içeriğinde 2 Gb internet, 600 dakika her yöne ve tarife içi sınırsız (43.200 dakika) konuşma var, toplamda 16 TL tarife ücreti. Numara taşıma işlemi sırasında içinde sms olmayan sadece bu tarife olduğu için geçiş yapmıştım iyi ki de geçiş yapmışım diyorum. Kısa süre öncesine kadar 20 TL ve üzeri yüklemede 1 Gb internet ve 500 sms hediyesi vardı onu 25 TL ve üzeri olarak güncellediler. Sms ile işim olmaz, çok fazla konuşmam, internet için de gittiğim yerlerden bağlanırım diyorsan bu tarife biçilmiş kaftan bence.

https://forum.donanimhaber.com/bimcell-yeni-paket-gt-hy-600dk-2gbnet-bimcell-sinirsiz-16-tl--126255053

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Vodafone tarifesi kullanıyorum 25 tl 3gb bitince 10 tl doldur tarifesi ile 3 gb daha 5 tl ye 1 gb daha extra alabiliyorum. Güzel paket varsa bende değiştirebilirim. 38 tl ye 5gb paketi var ama pahalı. Turktelekomun tarifeleri güzel ama ondada çekim sıkıntısı yaşayan oldukça fazla.

Syntax error..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Vodafone tarifesi kullanıyorum 25 tl 3gb bitince 10 tl doldur tarifesi ile 3 gb daha 5 tl ye 1 gb daha extra alabiliyorum. Güzel paket varsa bende değiştirebilirim. 38 tl ye 5gb paketi var ama pahalı. Turktelekomun tarifeleri güzel ama ondada çekim sıkıntısı yaşayan oldukça fazla.

müridim Turkcellden TürkTelekoma geçtim gerçekten Turkcell gereksiz çok pahalı Ankarada TT ile çekim sıkıntısı yaşamıyorum ve memnunum şimdilik. Tarifem Prime Eksper 15 GB

Türk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Turk Telekom ve Vodafone yaşadığın yere göre değişiklik gösteriyor  Ben Turkcell Öneriirm GNC Faturasız Tarifeleri gayet uygun

https://www.turkcell.com.tr/gnctrkcll/tr/paket-detay?gnc&place=gnc_menu&pagetype=faturasiz

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

İlle de Turkcell diyenler için tavsiyem;

Hazırkart Lifecell Super Mix paketi.

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/lifecell/lifecell-super-mix-paketi?place=packages_category

Ayda 50 tl ye;

Her yöne 500 dk 1000 sms + 3 gb internet

Bunun yanında seçeceğin 3 uygulamada 5 er gb internet

Kullanan pek yok ama turkcell servislerinde 20 gb internet

Paketi direk banka hesabından yükleyince + 1gb veriyor.

Dergilikten dergi indirdikçe 2-3 gb veriyor.

Bip te enflasyonla mücadele kanalında internetini 2 ye katlıyor.

qoqo tarafından 25/Eki/18 11:51 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

prime exper 15 gb tarifesini 47 liraya önerecektim ama zam gelmiş amk. fiyatlar uçmuş 60 lira olmuş.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Turk Telekom ve Vodafone yaşadığın yere göre değişiklik gösteriyor  Ben Turkcell Öneriirm GNC Faturasız Tarifeleri gayet uygun

https://www.turkcell.com.tr/gnctrkcll/tr/paket-detay?gnc&place=gnc_menu&pagetype=faturasiz

Paketler güzel ama yaş itibari ile bana uygun değil aynı şekilde vodafone freezone var ama ben faydalanamıyorum.

Syntax error..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/uyumlu-tarifeler.php#faturaliya-gecene-ozel

29 TL ye 750 dk, 1000 sms, 5gb bi paket buldum, vodafone faturasızdan faturalıya geçişlerdeymiş bu fiyat.

12 ay taahhüt istiyor. taahhüt süresi içerisinde fiyat arttırımı yapabilirler mi acaba?

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Tarifeler devam ediyormu bilmem . Vodafon olanlar demesin .

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 2863 Toplam Mesaj: 25
mobil tarife