folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Mobil Uygulama-Oyun Para Kazanma Yöntemleri

Mobil Uygulama-Oyun Para Kazanma Yöntemleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

Mobil oyun için en önemli etkenlerden birisi game gui ve oyunun senaryosu bunlarda eğer sıkıntın yoksa güzel para kazanabilirsin

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

Dawn of titans oynuyorum 4 hafta oldu 150 tl para harcadım oyuna ama grafik vs sağlam oyunda 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek

Bi ara bir arkadaş vardı TBT de 15+ üzeri park etme oyunu var 1500 -2000 tl geliyor her ay diyordu eğer yanlış hatırlamıyorsam. Oyunlarda tek oyun üzerinden sadece araba rengi deseni değişik şekilde varyasyonlar var diyordu. Bunun gibi bir çok örnek duydum etraftan fakat yakın bir tanıdığım yok şu işin aslını astarını söyleyecek olan varsa bende aynı şekilde oyun geliştirmek istiyorum özgün oyunlar olmasını hedefliyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek

Uygulamadan para kazanmak oyundan para kazanmaya göre daha zor.

Bu yüzden uygulama yerine(özellikle dini) oyun geliştirmeyi öğrenmen daha iyi olur. 

@Kazekage Park etme oyunlarının vaktinin dolduğunu düşünüyorum. Bunun yerine şehirde gezme oyunları yapman daha iyi olur. Ya da araba yerine keskin nişancı, futbol frikik tarzı oyunlar.

+ Oyun geliştirme bölümü açılması için kime mesaj atmamız lazım. Unity3D - Libgdx - Unreal kategorileri olsa çok iyi olur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek

Ben gelir konusu için o örneği verdim zaten, yukarda bir arkadaş çok az kazandırıyor felan deyince, yoksa kafamda her hangi bir proje yok şuan zatne :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berliner
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tr pazarını hedefleyeceksen isin zor.

usa - canada gideceksen acquisition icin para lazım. cpm türkiyeye göre örnegin fb de 10kat daha pahalı.

tabii gelir olarak da tr de kazandıgının 10katı da kazanma sansına sahip oluyorsun.

fb audience network bak birazcık google admob dan ziyade.

[22817//kaanabak]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerfurkan1098
    omerfurkan1098's avatar
    Erkek

Biz ufaktan başladık. Birkaç ay içinde 3-5 oyunu ayni anda koyup piyasa yoklayacagiz tavsiye ederiz. Çocuk oyunlari yapmak daha mantıklı ve kolay. Görsel önemli ve kontrollerin kolay olması lazım. Metrobüs de oynanan oyun olarak düşün insanların rahat oynamasını icin. Benim fikrim ve bakis acim boyle.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

çok güzel bir mobil uygulama var planlarım arasında ancak bi türlü zaman bulup mobil programlamaya bakamadım uğraşırım dersen pm at belki webview ile bile çözülebilecek şeydir ancak üzerine düşemedim. Reklam dışında direk insanlardan gelecek para ile alakalı bi gelir modeline sahip.

Wordpress - SEO & Digital Marketing - EOESUEOU
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Hocam free steam key adı altında bir uygulama yapabilirsin içerisini reklamla süsleyip bir üye ol durumu form koyabilirsin sonra email dogrulaması gönderildi dersin görmez fake zaten :) liseli ve ergen cs gocular dahil herkes indirir :) sen reklamdan yoluna bakarsın google playdende uygulamanın altında bir kaç fake yorum çaktınmı ara ara kimse uyanmaz

https://www.youtube.com/c/GeceHayatımız
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buz_mavisi
    buz_mavisi's avatar
    Erkek

Ne kadar kazacağının belli bir miktarı yoktur. 50 oyundan ayda 1k alan kişide oyunlarının hiçbirinin tutmamasından dolayı olabilir. 1 oyundanda günde 1k kazanılabiliyor.Online oyun veya uygulamalarda kazanç daha yüksek.
    Önemli olan uygulamanızın yada oyununuzun bir kişi tarafından ne kadar süre oynandığı.Bunların istatistik bilgileri vs detaylar googleden ulaşabiliyorsunuz.500 bin indirilen bir oyun 1 milyonluk oyundan daha fazla kazandırabilir.
    Ayrıca artık yayınlanan uygulamalarada yatırım yapmak gerekiyor ki listelere girebilsin trend olabilsin diye destek olmak gerek.

Dur! Sus! Dinle! Kim Geliyooooorrrrr Kim Geliyoooooorrrr !..
Toplam Hit: 1050 Toplam Mesaj: 21
mobil uygulama app para kazanma mobil oyun uygulama