folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder MODAİNCİSİ'nden Yılbaşı Özel Hediye Çekilişi - TALİHLİLER AÇIKLANDI

MODAİNCİSİ'nden Yılbaşı Özel Hediye Çekilişi - TALİHLİLER AÇIKLANDI

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

hadi bakalım 

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

hi

onekine?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Ben de katilayim madem :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

çelişkiye katılam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

^^` Başlık dahil, Tekrarlardan dolayı ezberledim site'nin adını; ModaİNCİ'si.

kopyaladım ama, alıntı hâliyle çıkmadı. O.o,}

~@~

muaythaist bunu yazdı:

Merhaba Arkadaşlar,

Yılbaşından önce katılım koşulu olmak'sızın yapacağımız bir çekiliş sözüm vardı, karşınızdayız (:

Birçoğunuzun bildiği üzere, ModaİNCİ'si olarak birinci sınıf hakiki Deri Cüzdan, Çanta, Kartlık vb ürünlerin hem Üretimini, hem de Perakende ve Toptan Satışı'nı yapıyoruz. Aynı zamanda Contacts markasının resmî Türkiye distribütörüyüz. Modellerimizi www.modaincisi.com website'miz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Tanıtım kısmını geçtikten sonra konuya gireyim :) hatta konuya girmeden önce de kısa bir teşekkürü borç bileyim:
    Yıllardır Tahribat ortamındayım (Kendimi yeni bir üye olarak görürdüm ama 8 yılı geçmiş, zaman su gibi akıyor)
    Süreç zarfında birçok değerli insan tanıdığım; hem şahsi, hem işimle ilgili birçok hususta destek aldığım, görüşlerimi paylaştığım, istişarede bulunduğum ve dayanışma ruhuna saygı duyduğum bir ortamdır tahribat.com
    Teşekkürler (:

Gelelim çekiliş kurallarına:

- Yılbaşı gecesine dair bir kült olan, 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 gerisayımının tamamlanma'sından önce, bu konuda mesajı bulunan her üye çekilişe katılmaya hak kazanmış demektir.

- 1 Ocak 2021 – 3 Ocak 2021 tarihleri arasında çekiliş yapılacak, kazananlara hediyeleri yılbaşı tatilinden sonra ilk mesai günü olan 4 Ocak 2021’de kargo'lanacaktır.

- Kargo ücreti MODAİNCİSİ’ne aittir.

Yüksek fiyatlı tek ürün ile bir kişiyi mutlu etmektense, orta fiyat segmentinde 3 ürünle, 3 kişiye birden çekiliş kazanma mutluluğu yaşatalım istedik (:

- Aşağıda linkini paylaştığım ürünlerden birer adet hediye edeceğiz, çekiliş birincisi bu ürünler arasından istediğini seçecek, ikinci talihli kalan iki ürün arasından istediğini seçecek. Böylece üçüncü talihlinin hediyesi de belirlenmiş olacak.

https://modaincisi.com.tr/u/contacts-tono/

https://modaincisi.com.tr/u/modica-mannu-elite-serie/

https://modaincisi.com.tr/u/modica-lori-klasik-cuzdan/

- Çekiliş kapsamında, hediye ürünlerin üzerine lazer ile kalıcı olarak isim yazım hizmetini de ücretsiz sunacağız.  

- 3 asil talihliye ek olarak 2 kişi de yedek talihli seçilecek. Asıl talihlileri konuda ilan edip, özel mesaj ile bilgilendirmemizin ardından, 24 saat içerisinde dönüş alamazsak, ilk yedek talihlimiz, asil listeye 3. talihli olarak dahil edilir.

Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken, “instagram sayfamızı takip etmek, 17 gönderi beğenmek, 86 kişiyi etiketlemek, favori modelinizle eifel kulesinde selfie çekmek, 3 kere zıplayıp 1 kere yuvarlanmak(^^D`)" gibisinden kriterlerimiz YOK (:
    Bu konu altında mesajınızın olması yeterli.

Ama özgür iradenizle takip etmek isterseniz instagram sayfamız da burada :) https://www.instagram.com/moda.incisi/

MODAİNCİSİ, keyifli yıllar diler (:

~@~

@ontedi ^^` , @CiRKiN ^^`

bana çıkarsa, senindir @ontedi. (ha istemezsen o başka.,)

RitmFarbRacourci tarafından 28/Ara/20 19:49 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

bizde katılalım bari bellımı olur bısey cıkar belkı :)

salla gitsin ölecez zaten :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

yaz beni de kardeşim

matematik24.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roe
    Roe's avatar
    Erkek

kazanırmıyım acaba