folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Modem Arayüzüne Giremiyorum

Modem Arayüzüne Giremiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

hocam eleman senin MAC adresini filtere koymasin sakin ?

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

akıl var mantık var mac adresi blok yese nete baglanamaz mac adresi wifi kartının adresidir.

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

akıl var mantık var mac adresi blok yese nete baglanamaz mac adresi wifi kartının adresidir.

haklisin... Aga baglandigini gormedim. Ben sadece basliga baktim ve bir postta "şuan zaten elemanın neti sömürüyorum" yazisi gozume carpti. Dedim herhalde MAC filtering yapti ve kesti adam.

MAC adresinin ne oldugunu da biliyorum MAC filteringin ne oldugunu da. Tam okumadan yazdim :)

dhmm tarafından 26/Tem/15 21:07 tarihinde düzenlenmiştir

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    emuxa bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

haklisin... Aga baglandigini gormedim. Ben sadece basliga baktim ve bir postta "şuan zaten elemanın neti sömürüyorum" yazisi gozume carpti. Dedim herhalde MAC filtering yapti ve kesti adam.

MAC adresinin ne oldugunu da biliyorum MAC filteringin ne oldugunu da. Tam okumadan yazdim :)

Sikinti yok :) Bağlanabildin mi ? aq gel bana komşu ol sana şifreyı veririm al doya doya kullan :D

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
Toplam Hit: 3742 Toplam Mesaj: 25
modem sorunları modem arayüzü 192.168.1.1