Modem Bozuldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

ttnetin verdiği modem bozuldu.5 yıldır kullanıyoruz.müşteri hizmetleriyle görüştüm olumlu sonuç alamadım.avm ye gidip modem fiyatlarına bakamadım.açıkçası zamanım yok.

Bugün arabayla geçerken ttnet bayi gördüm.bi uğrayayım dedim.kız bilgisayar başında oturmuş ben anlatıyorum o dinliyo.tek cümlesi "murat bey gelsin ona sorun" oldu :))

fiber filan değil normal ttnet modemi işte.özellik filan bilmiyorum ben.fiyatları ne kadar bunların?

Nete haziran ayına kadar ihtiyacımız var dolayısıyla modemede 3 ay gibi bi süre ihtiyacımız var.

KULLANMADIĞINIZ MODEM VARSA ALABİLİRİM

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahin141
    sahin141's avatar
    Erkek

merhaba hocam

kullanmadığım fazla modemim maalesef yok fakat ttnetin verdiği modemlerde genelde switchten kaynakli elektrik problemi oluyor tam sorunu yazarsan modemdeki sorunu çözebiliriz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Modemi açma tuşuna basıyorum ışıklar 10 saniye kadar yanıp sönüyor. Daha sonra kapanıyor ışık filan yanmıyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

:)) Yok hocam valla, olsa gönderirdim.. İstiyosan komşunun modemini söküp gönderebilirim. Farketmez o..

DadasAdam tarafından 10/Mar/14 12:00 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

ttnetin verdiği ne sağlam çıkıyor ki zaten

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Rt_206v4 işini görürmü hocam ?

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

hacı bende de aynı problemden var arıza modemde diye düşünüyorum bilgisayarın fişini taktığımızda modemede elektrik geliyor ilk açılışta adsl ve internet ışıkları yanmıyor . internete baglanamıyorum 1-2 kapatıp açmadan sonra internet ışıkları geliyor böylelikle bağlantı sağlıyoruz arıza modemde diye düşünmekteyim tt neti aradım yok kablo bağlantınızı kontrol edin direk bağlayın falan flan boş işler bende bi değiştiresim var modemi 

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Bilgisayarın açılıp kapanmasıyla bağlantısı nedir?Anlamadım galiba

modem şu an kapalı ışık filan yanmıyor yani.arkadaki aç kapa tuşuna basınca 10-15 saniye ışıklar yanıp sönüyor sonra tamamen kapanıyor ışıklar.anlamadım gitti.müşteri hizmtleri modemde arıza var dedi.

erdiburak duruma göre sana dönüş yapabilirim hocam sağolasın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Bilgisayarın açılıp kapanmasıyla bağlantısı nedir?Anlamadım galiba

modem şu an kapalı ışık filan yanmıyor yani.arkadaki aç kapa tuşuna basınca 10-15 saniye ışıklar yanıp sönüyor sonra tamamen kapanıyor ışıklar.anlamadım gitti.müşteri hizmtleri modemde arıza var dedi.

erdiburak duruma göre sana dönüş yapabilirim hocam sağolasın

işyerinden getirttim şuan bende duruyor haber bekliyor olucağım. Sen sağol hocam.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

rt 206 varmış işte arkadaşta. fazlasıyla işini görür o modem tosunum.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

ttnetin verdiği ne sağlam çıkıyor ki zaten

dogru 5 yil yetmedi:D

delimiyim ben?
Toplam Hit: 1947 Toplam Mesaj: 14