folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Modem Tavsiyesi İstiyorum

Modem Tavsiyesi İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Bu aralar yeni bir modem alacağım.

Almışken hem adsl hem de vdsl özelliği olsun dedim.

Şuan eve vdsl gelecek ancak yarın başka yere taşınırsam orada vdsl olmayabilir falan diye düşündüm. 

Şu ürüne rastgeldim. ASUS DSL-AC51 Belki aramızda kullanan falan vardır. 

Bu arada modemin özellikle 5 ghz hız sunmasını istiyorum. Çünkü ileride Nvidia Geforce Now özelliğini kullanacağım. :-))

Başka f/p ürün tavsiye edecek varsa önerilere de açığım. Şimdiden teşekkürler...

Ben bu modemi kullanıyorum 

Çekim gücü çok iyi 

Android uygulaması ile kolayca işlem yapabiliyorsun telefondan 

Telegram @WVesselam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-extra-dsl

Bu marka yeni girdi ülke pazarına. Bir bak istersen 

4 aydır TurkNet ile kullaniyorum ve çok başarılı daha önce modem kullanmamisim.donanim haberdeki sayfasını inceleyin.ev büyükse keenetic air ile mesh yapın. Ürünü aldıktan sonra kendi sitesine kayıt ederseniz extra 1 yıl daha garanti veriyor.

Kullandığım ürün bu

https://m.n11.com/keenetic-kn-2111-01tr-extra-dsl-ac1200-vdsl2adsl2-4port-modem-P398835247?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw8J32BRBCEiwApQEKgQbQD66LTuaOav_mYwhS-wp5cVMuig05FjqvnfFrl8hv0kQrpo22-RoCC0YQAvD_BwE

fastottoman tarafından 22/May/20 15:15 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-extra-dsl

Bu marka yeni girdi ülke pazarına. Bir bak istersen 

Kesinlikle bu markayı almanı tavsiye ederim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    edminkardes bunu yazdı

normalde asus överim zyxell almayın falan derim ama asus'un vdsl modemlerinde bridge desteği olmadığını öğrenince mecburen ZyXel VMG3925-B10B model modemi aldım çok memnunum modem adsl/vdsl ve ethernet wan desteğine sahip 5ghz 1300 mbps 2.4 ghz 300 mbps toplam 1600 mbps bandwith veriyor 4 ethernet portu var hepsi gigabit misafir ağı açıp kendi ağından soyutlayıp(farklı vlan) hızını ayarlayabiliyorsun bu model hakkında merak ettiğin başka bir şey varsa çekinmeden sor daha önce asus dsl-n12e kullanıyordum vdsl'e upgrade etmek istediğim için değiştirdim

modem arıyordum bende yorumuna istinaden sipariş geçtim. :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Ben de modemlere bakınıyorum yeni konu açmayayım diye buraya bakınıp yazayım fişmekan.. Durduk yere bakınmaya başlamadım 2 gün önce şehir dışında idim akşam eve dondük gündüz dolu yağmış şimşekler çakmış neyse evdeyiz baktım evde wifi var ama internet yok baktım söktüm taktım iş çıkmadı heralde bizim hat sokak kutusuna kadar şok yemiş dedim dün dank etti neden bekliyorum birisi sizin arızanız var onu yapalım demeyecek 10 senelik eski aztech dsl 1000 modemi çıkardım sağlam cihaz sonuçta taktım şifre aynı zaten internet akıyor şimdi burada da tavsiye edilen cihazlarla kendi favorilerimi elemeye sokarak bir modem almayı planlıyorum. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Kaç yıllık cihaz ama airties 5760 köpek gibi masallah

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Beni dost bil asus alma.

3/1 fiyatina sattim kurtuldum.

Zyxel den şaşma. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Ağ sorunumuza sağolsun @majestico mürid kardeşimiz Router önererek yardımcı olmuştu ama sağolsun hb kullanılmış çizik tozlu vs ürün göndererek bize geri iade ettirdi. Onun yerine de 

TP-LINK ARCHER VR2100 300MBPS-1733MBPS VDSL2 KABLOSUZ-AC 4 PORT ADSL2 MODEM - 899 TL https://www.vatanbilgisayar.com/tp-link-archer-vr2100-300mbps-1733mbps-vdsl2-kablosuz-ac-4-port-adsl2-modem.html

router modem özellikli bu yavruyu aldım bugün vatandan. Ctesi günü kurup deneyeceğiz bakalım ne olur? 

Ofiste 3 bilgisayar 3 tv 3 telefon 2 yazıcı var aktif kullanılan

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

Keenetic extra dsl modem kullanıyorum. Hepsiburada, trendyol, donanimhaber yorumlarina bakarak aldim. Modem arayuzu super bir suru ozellik var ama. En onemli ozellik yani kapsama alaninda sıkıntilar yaşıyorum. Modemi alirsin kurumu yaparsin modem de iyi çekerse arayuzuyle isin olmaz ki( benim icin oyle) . 130m² evde arka balkonda mobil veriye baglanmak zorunda kalıyorum

Toplam Hit: 14430 Toplam Mesaj: 39
adsl/vdsl modem