folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Modem Vasıtası İle Harici Harddisk Ten Veri Çekmek

Modem Vasıtası İle Harici Harddisk Ten Veri Çekmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JAVVAJ
    JAVVAJ's avatar
    Erkek

Arkadaşlar benim sıkıntım şu anlatayım hemen elimde 500 gb harici harddisk var modem üzerinden pc olmaksızın harddiskteki verilerimi istediğim yerden indirmek istiyorum.Yani şöyle söyleyeyim elimde bi tane dizüstü var iş yerinde ve evde bu pc kullanıyorum yani her gün pc yi götürüp getiriyorum ben evdeki modeme harici harddiskimi bi aparat vasıtasıyla baglayıp iş yerimden bu harici harddiskten veri indirmek istiyorum böyle bi yöntem v.s varmıdır.NAS server diye birşey var dediler ama sizlerinde fikrini almak istedim şimdiden tşkler

Bir dil bir insan iki dil iki insan java bilmeyen ahrazdır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

ihtiyacında seninde söylediğin gibi nas server lar ancak cok pahalıdırlar kendileri en ucuz çözüm küçük bir netbook alıosun 300 liraya hddyi ustune baglayıp kullanabilirsin onun haricinde eger elektronik bilgine guveniyorsan ole bi aparat yaparsın ve kullanırsın ama bu secenek baya zor ::D

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JAVVAJ
    JAVVAJ's avatar
    Erkek

evet bi fiyat araştırması yaptım gerçektende eski bi laptop almak daha mantıklı şimdilik ama bu sistem ucuza mal edilebilinirse iyi ekmek yenilir diye düşünüyorum

Bir dil bir insan iki dil iki insan java bilmeyen ahrazdır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    Ya geçen teknotrende gordum ethernet gırısı vardı hddnın.sen de oyle bi hdd alırsın daha karlı olur.bulabılırsem koyarım urun tanıtım lınkını.
Toplam Hit: 1364 Toplam Mesaj: 4