folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Modeminizden Memnun Musunuz? (Tavsiyeniz?)

Modeminizden Memnun Musunuz? (Tavsiyeniz?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bağlantımı 8mbit e çıkarınca modem cortladı.İlk 3 gün sorun çıkarmadı ondan sonra bağlanmamaya başladı.Santralden aradılar eski modemlerin 8mbitte sorun çıkarabildiğini söyledi ve 4mbit e düşürdü.O zaman bağlandı ama zaman zaman bağlantım kopuyor.Şimdi başka bir modem deniyorum arkadaşın eski modemi. 2 gündür sorun yok.Bir hafta sorun çıkarmaz ise yeni modem alıcam.Modem kalsın istersen diyo arkadaş ama bunda wireless yok.

Kullandığınız 4port+wireless ve 8mbit te sorun çıkarmayan modem marka modellerini söyler misiniz ? Tabi başka modemleride tavsiye edebilirsiniz..(4port+wireless olmak şartıyla. Evde başka pc takıyorum bazen 4 port olması önemli+wireless yine :P )

Bende çok modemlerle uğraştım genel olarak bir fikrim var ancak kendiniz kullanıp sorun yaşamadığınız modelleri belirtmeniz en azından düşüncelerime bi şekillendirme sağlar.

Ben internetten baktım 130tl gibi bir fiyatla Tp-link in 300mb destekli wireless 4 port modemi vardı.Aynı tip bir modem airties da 200tl den fazla .bu kadar fark olunca düşünmüyor değil insan.

evet siz ne tavsiye edersiniz ?

İmzalamazsam ne olcak?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

AirTies TR-205'ten çok memnunum. Hiç yarı yolda bırakmadı. (Kablolu ve kablosuz) Gerek 8 mbit gerekse 1 mbit.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

tp-link.ısınma sorunu yoktur.kablosuzu iyi.hızı da güzel.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

modemde uzman linksys ve roboticstir. bende gezz var gerçi şu ana kadar hiç sorun yaşamadım ama bulabilir misin bilmiyorum :/

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

wking bunu yazdı:
    -----------------------------

AirTies TR-205'ten çok memnunum. Hiç yarı yolda bırakmadı. Gerek 8 mbit gerekse 1 mbit.

artık modem piyasasını tekeline aldı gibi birşey bu modemler. Ama hakkını vermek lazımki cidden ne bozulması ne sinyal düşüklüğü herhangi hiç bir problem çıkarmıyorlar.

Ama daha kaliteli bişi düşünüyorsanda modemlerin kralı olan linksys bir inceleyiver internetten.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Apocrypha bunu yazdı:

wking bunu yazdı:

AirTies TR-205'ten çok memnunum. Hiç yarı yolda bırakmadı. Gerek 8 mbit gerekse 1 mbit.

artık modem piyasasını tekeline aldı gibi birşey bu modemler. Ama hakkını vermek lazımki cidden ne bozulması ne sinyal düşüklüğü herhangi hiç bir problem çıkarmıyorlar.

Ama daha kaliteli bişi düşünüyorsanda modemlerin kralı olan linksys bir inceleyiver internetten.

Evime net bağlandığından beri bu meret var. Üstüne masamı devrilmedi. kedi alıp masadanmı atmadı ah canım modemim :)

Sol kulvardan kopup gelen bir tay gibiyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

airties rt 205 i biliyorum ama bu benim usrobotics modem gibi eski üretim diye hatırlıyorum o yüzden burda 8mbit te sorun çıkartır diye yanaşmadım. 130 a yakın bir fiyatı vardı. Bunun üst modeli 220tl gibi. wireless n destekli. gayet güzel ama pahalı işte :(

İmzalamazsam ne olcak?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Liquid bunu yazdı:

airties rt 205 i biliyorum ama bu benim usrobotics modem gibi eski üretim diye hatırlıyorum o yüzden burda 8mbit te sorun çıkartır diye yanaşmadım. 130 a yakın bir fiyatı vardı. Bunun üst modeli 220tl gibi. wireless n destekli. gayet güzel ama pahalı işte :(

hocam şu an bu modemle 8 mbit kullanıyorum. merak etme :)

Sol kulvardan kopup gelen bir tay gibiyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek

airties rt 205 ile bende şuanda 8 mbit kullanıyorum hiç bir sorun yaratmadı 1 aya yakın bir süredir.

ürüne gelince ortalama 2,5 - 3 senedir ürün elektrik kesintilerinden başka kesinlikle kapatılmadı maşallahı war hiç tık etmedi daha =)

AMD Rulezzz =)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

dünyanın en kötü modemine sahibim D-Link :S

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

pikatel combomax vardı bozuldu şimdik bunlan idare ediyoz :)

Toplam Hit: 3405 Toplam Mesaj: 26