folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Modern Warfare 3'Ün İlk Gün Hasılatı Açıklandı

Modern Warfare 3'Ün İlk Gün Hasılatı Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LessMan
    LessMan's avatar
    Erkek
    Call of Duty serisinin en yeni oyunu Modern Warfare 3, dünya genelinde çıkışını yaptı. Büyük bir merakla beklenen oyunun ilk gün hasılatı da sonunda açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre Modern Warfare 3, Black Ops'un rekorundan 900 bin daha fazla satarak 6.5 milyonluk bir ilk gün satışı sergiledi. Böylelikle Modern Warfare 3, Battlefield 3'ün beş günde yaptığından 1 milyon fazlasını sadece bir günde yapmış oldu.

Activision cephesinden gelen bilgilere göre Modern Warfare 3 ile firma, ilk günde tamı tamına 400 milyon dolarlık bir gelir elde etti. Modern Warfare 3'ün bu başarısı üzerinde Activision dağıtım başkanı Eric Hirshberg, "Call of Duty markası artık bir oyundan da öte noktaya geçti. Popüler kültürün bir parçası oldu. Oyundan farklı, adrenalin ihtiyacınızı karşılayan bir eğlence mekaniği oldu." şeklinde bir açıklamada bulundu.

Hirshberg konuşmasının devamında oyunun yapımcıları Infinity Ward ve Sledgehammer'ı tebrik etti. Ayrıca milyonlarca Call of Duty hayranına teşekkürü de unutmadı.

Adamın Ahlaklısı Karanlıkta Yere Tükürmeyendir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

Bu hasılatı yapmasında adı bile yetiyor, oyunun içeriği iyi olmasa bile. Şuan indiriyorum tam vizelere geldi ama oynamaya değer...

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LessMan
    LessMan's avatar
    Erkek

ben oyunu bitirenlerdenim adamlar yine yapmış hakkını yememek lazım infinity ward bu işi biliyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

Olaylar şöyle gelişti: Dünyaca tanınan oyun satış noktalarından Best Buy 'a uzun zaman önce verdiği siparişi almak üzere yola çıkan Lomorin Sar, mağazaya vardığında CoD: MW3'ün bütün kopyalarının tükendiğini öğrendi. Bir anda deliye dönen Sar, gördüğü bütün çalışanları tek tek azarladı. Hızını alamayan MW3 müşterisi sonunda Best Buy mağazalarını havaya uçurmakla tehdit etti.

Çalışanlarsa şüpheli şahıs dükkanı terk eder etmez polis ile iletişime geçtiler ve polis, şüpheli henüz arabasına binip uzaklaşamadan kendisini yakaladı. Toplum huzurunu bozmaktan tutuklu bulunan Sar ise yaptığı hareketin bedelini ödüyor...

Alıntıdır...

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

warlock bunu yazdı:
    -----------------------------

Olaylar şöyle gelişti: Dünyaca tanınan oyun satış noktalarından Best Buy 'a uzun zaman önce verdiği siparişi almak üzere yola çıkan Lomorin Sar, mağazaya vardığında CoD: MW3'ün bütün kopyalarının tükendiğini öğrendi. Bir anda deliye dönen Sar, gördüğü bütün çalışanları tek tek azarladı. Hızını alamayan MW3 müşterisi sonunda Best Buy mağazalarını havaya uçurmakla tehdit etti.

Çalışanlarsa şüpheli şahıs dükkanı terk eder etmez polis ile iletişime geçtiler ve polis, şüpheli henüz arabasına binip uzaklaşamadan kendisini yakaladı. Toplum huzurunu bozmaktan tutuklu bulunan Sar ise yaptığı hareketin bedelini ödüyor...

Alıntıdır...

ben olsam bende aynısını yapardım sonuç olarak mağaza suçlu. ön sipariş vermiş lan.

cod fanı hatta özellikle mw serisi fanı olan bir adama yapılamaz bu ! :D

neyse bende şimdi kuruyorum. acayip heyecan yaptım. hadi hayırlısı.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

yani değdi hakettiler müthiş bir oyundu sanırım M.W 4  gelmeye bilir çünkü oyunun sonu başka oyun gelicek gibi bitmedi.

task force 141 team öldü yarisi tabi :/ işaretledim

http://imageshack.us/photo/my-images/851/323ze.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/819/taskforce141grouppicbyf.png/

Break Dance Bboy MaxeL
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

yaw 2. dünya savaşı iyidi.İlki iyidi sonrasına bi türlü ısınamadım ben.Silahlarda bi abukluk vardı.

ben 2. dünya savaşının silahlarını istiyorum.O gerçekçilikle.Mp44, kar98k istiyorum vs.. vs..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LessMan
    LessMan's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

yaw 2. dünya savaşı iyidi.İlki iyidi sonrasına bi türlü ısınamadım ben.Silahlarda bi abukluk vardı.

ben 2. dünya savaşının silahlarını istiyorum.O gerçekçilikle.Mp44, kar98k istiyorum vs.. vs..

kardeş adı üstünde modern warfare :)))

modern savaş artık eskilere dönmezler onlar bitti

Toplam Hit: 921 Toplam Mesaj: 8