folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Modifiyeli Araçlar

Modifiyeli Araçlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

Bir kaç sorum olacak

1)Modiyeli aralarda motorlarına ek destek olarak nitrojen kullanılıyormuş bu doğrumudur ?

2)Elınızde ne marka araç olsa ve bi okadar paranız olsa nasıl düzenlerdiniz aracı?

3)Clio symbol araç modifiye döşenirmi ama boyle sıradan değil harbi bir şey olacak?

4) Müzik sisteminde Jbl mi Yoksa Sony tercih edersiniz?

5) Clio symbol arka bagajı çok buyuk 2007 modelınde oraya nasıl bir değişiklik yapsak güzel olur ?

6)Peki türkiyede en iyi modifiye döşüyen firma hangisi ?

7) Çok mu soru sordum :D

CeLeKatireJeotuzbeş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek

nitrojen kullanıldığı doğrudur. ama nitrojenli arabanın trafiğe çıkması yasak benim bildiim. çünkü bi şekilde patlarsa o şehirden eser kalmaz.:D bizim bi murat 131 var 87 model babam satacam diyo sattırmıyom, kaçkere didiştik bu yüzden. onu öyle bi döşetecemki var yaaa of ulan off bi para olsa elimde...

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek
    ben arabama çift egzos, deri koltuk(kırmızı), camlara siyah film, müzik seti, abartı egzos, arabanın altına neon ışık, bide rüzgarlık falan taktırıp hoş bşy yapardım

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    CLK-J35 bunu yazdı:
    -----------------------------

Bir kaç sorum olacak

1)Modiyeli aralarda motorlarına ek destek olarak nitrojen kullanılıyormuş bu doğrumudur ?

2)Elınızde ne marka araç olsa ve bi okadar paranız olsa nasıl düzenlerdiniz aracı?

3)Clio symbol araç modifiye döşenirmi ama boyle sıradan değil harbi bir şey olacak?

4) Müzik sisteminde Jbl mi Yoksa Sony tercih edersiniz?

5) Clio symbol arka bagajı çok buyuk 2007 modelınde oraya nasıl bir değişiklik yapsak güzel olur ?

6)Peki türkiyede en iyi modifiye döşüyen firma hangisi ?

7) Çok mu soru sordum :D

-----------------------------

nitro pek tavsiye etmem gaza gelip kaza yapma riskin artar. kullanmadim kullanmanida tavsiye etmem.

93 MODEL CORSA GSI yeterli olabilir. isteyenler youtube dan sheyhzade diye aratsin araci gorsun. guzel oldu ve guzel kaciyor.

clio symbol e modifiye tabiki olur. bu isi en iyi bursada yapiyorlar. harbici birsey istiyorsan bursaya gitmeni tavsiye ederim. arabani sen bile taniyamazsin

muzik sistemi tabiki JBL :)

bagaj konusuna gelince zaten oraya bi tup bass koyarsan ya da buyuk bi kabin ic olarak kuculur :) dis olarak dusunursen bi ruzgarlik iyi gidebilir. bunu sana dis modifiye yapanlar tavsiye eder sen secersin

bursa cok iyi dedim ya. ama el yapimi istersen denizlidede guzel yapanlar war izmirde birde :) ama ben olsam iyi birsey istiyorsam motor modifiye. dis modifiye ic modifiye bursada yaptir. param warsa tabi :)

az bile sormussun rengi ne aracin ?

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

modify ingilizceden geldiginde aslında arabaya orjinalinden ziyade yaptırdıgın her ek modifiye sayılabilir bu motorda olur kaportada olur farketmez.

şu an için 2000 model bir hoda civic 1.6 ya yapılacak masraf ( azami) 15.000 $ civarında tutabilir. öncelikle içeriden başlardım modifiye etmeye :)

clio gördügüm war güzel oluyo ama yani orjinal halini bildigimden pek sevmem renoları :)

müzik sisteminde Jbl tercihimdir ekonomi-performans

türkiyede en iyi firma degilde bi adamın şirketi war o adamında arabası war ismini unuttum evde war resimleri Honda Civic Type-R modeli yani adam facia yapmıs arabayı biraz araştır böyle siteler war

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Arabanın rengi platin gri

CeLeKatireJeotuzbeş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

on kaput uzatma yaptir. birde siyah film kaplat kaputu. :) guzel durur. dediklerimi bi dusun. denizli istersen ya  da izmir arastiririz. bursada buldururuz :)

Edit : ses sistemi icin manisada iyi bir tesisatci var gercekten guzel isler cikariyor. onuda ayarlayabilirm. biraz pahali yapar ama gercekten guzel yapar.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek

camlara film çektirmek yasaq :) orjinalden karartma olucak :) ayrıca ses ve görüntü sistemini muayenede söktüreceksin :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    haha eve dogru söylemişsin muayenede söktürüyon ama arka ve ön camlara yaptırmazsan yasak degil ama zevki ordan çıkıyor dimi :) neyse isterdigin her türlü sahte ekipmanı ve malzemeyi bursada bulabilirsin tavsiye edecegim mekan Beşyol dur ve yeni yalova yolu üzerinde heryer diyebilirim :) ama beşyolda süper şeyler yapıyo elemanlar bi git gör derim Bursa da tabi :)

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    Tabi şu an tuningin kalbi bursada atıyor :) burdakiler bile bursaya götürüp yaptırıyor gerçi ses-görüntü sistemlerini burda da iyi yapan birkaç yer var, onun dışında ancak sticker yapıştırıyolar :) crazy performance :) töbe töbe şahinin performansı crazy olsa ne olur :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Type-R
    Type-R's avatar
    Erkek

1-) Nitrojen kullanırsın ama bunun için güçlendirilmiş pistonlara vs. ihtiyaç duyarsın ayrıca motordada bir kaç elleme yapman gerekir.Çünki motoru sıfır haliyle 20 sn'lik 80 bg'lik bir güçle yüklemek motorda hasara neden olabilir.

2-)2006 Corolla var Jant alırdım dışı bir Fiber ustasıyla komple carbon fiber body kit yapardım yaklaşık 5 milyar tutar geri kalan 20 milyar'ın yaklaşık 10 milyarıylada ses sistemi yapardım.

3-)Eyer yaklaşık 4 milyara yakın paran varsa bir Carbon fiber ustasıyla arabayı tanınmıyıcak bir hale getirebilirsin.

4-)JBL her zaman Sony'den iyidir Sony XPLOD mevzusuda tamamen fiyaskodur.Ama eyer ses sistemi yaptırmayı düşünüyorsan her türlü yardımcı olurum.

5-)Eyer paran varsa Büyük bir kabinin içinde orataya 2 bas koyarsın yanlara anfi vede kapasitör koyarsın bagaj kapağınada Ufak bir LCD ekran koyarsın.

6-)Firmalara gidersen faturayı görünce arabayı satabilirsin. autoclubturkey.com gibi sitelerin forumlarında bir çok Carbon fiber ustası mevcut onlarala konuşup yaklaşık 3-4 milyara arabayı tanınmaz hale getirebilirsin.

Toplam Hit: 6227 Toplam Mesaj: 20