folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Monitörün Kendiliğinden Kapanması

Monitörün Kendiliğinden Kapanması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gaara
    Gaara's avatar
    Erkek

arkadaşlar Dün aksamdan Beri Monitör kendi kendiline kapanıo .

kapanıo derken Monitorun düğmesinin ışığı yanıyor ama ekran karanlık gösterior monitoru kapatıp Açtığımda açılıyor 6-7 sn içinde tekrar kararıyor

Şuan monitör Kapalı O şekilde Yazıyorum Sorun Ne olabilir   Acil Y ardım lütfen 

Bazen insanlara bakıyorum da hoşlanmaya değer birşey görmüyorum.Herkesten uzaklaşmayı sağlayacak kadar para kazanmak istiyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    ekran kartında bi sorun war demekki. veya kablosunda temassızlık olabilir

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gaara
    Gaara's avatar
    Erkek
    Alakası yok Monitörün ekran kartına giden kablosunu çıkardım monitörü açtım ve yine aynı şey oldu 6-7 sn içinde kendi kendine ekran kararıyor  monitorüm lcd

Bazen insanlara bakıyorum da hoşlanmaya değer birşey görmüyorum.Herkesten uzaklaşmayı sağlayacak kadar para kazanmak istiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chowzr
    chowzr's avatar
    Erkek
    Power suplay ini değiş derim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    benim monitor de oyle olmustu, attim yenisini aldim. Sanirim icindeki guc bolumunde sorun var.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aquila
    Aquila's avatar
    Erkek
    Denetim Masası Güç Seçeneklerine bak demem saçma olur galiba :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    monitörün açma kapama düğmesine basılı tut eğer o şekilde görüntü gitmiyorsa düğmeyi sabitle, bende 2004 yılında alınmış samsugnlar var 19", onlarda kapanıyo monitör ışığı yanıp sönüyo, garantide bitince bu yöntemle hayata dönderdik bi iğne sıkıştırdık düğme hep açık modunda :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcpc
    pcpc's avatar
    Erkek
    kardeş monitör lcd ise monitörde ınverterboard denen parça var monitördeki panele ışık vermesini sağlıyo ınverterboard bozuk olduğu için görüntü gelmiyor

teknisyen12199
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek
    kardesım ıkı ay once aynısı bana oldu ekranım samsun 920 nw idi ekranın gorunutu panelı yanmıs dedıler gerantıye verdıgımde ve bana yenı bı ekran verdıler eger garantısı varsa yolla yoksa at gıtsın parcası pahalı

ben sadece ben
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    aynısı bendede oluyordu kasanın kablosunu ( prize taktgn kabloyu ) cıkar tekrar tak bı sure senı dare eder sağlam tak :)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

La monitor kapalı yazıyosun hadi ona eyvallah da kapalıyken nasıl okuyosun:D

bu arada sorun şu da olabilir montiörün kullandığın çözünürlüğü desteklenmeyen mod olarak görüp kendini kapatabilir

bunu çözmen için otomatik ayar verip orda kaydetmen lazım 

sen bu satırları okuduğunda.... :P

Yapay zeka, zeka değildir.
Toplam Hit: 3809 Toplam Mesaj: 12