Monitoümdeki Bozukluk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semih686
    semih686's avatar
    Erkek
    YA benim monitorum birkac gun once actıgım zaman ekrandakı hersey asagı asagı kayıyor hıc bısey goremıyorum.ndn acb?

Haline Shukret. Dahada Kotusu olabilir. Not: Hersheyin Kotusu Vardır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Hoparlörün kablosu çıkmış!!!!!

%90 ihtimal

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semih686
    semih686's avatar
    Erkek
    O dediğin şeyin takacak yeri yok.Aiyyo Are you Cahil?.

Haline Shukret. Dahada Kotusu olabilir. Not: Hersheyin Kotusu Vardır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek

ewt hepimiz cok cahiliz sen bence git bilen birilerine sor

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Peki benim oraya monitör yazmak istediğimin farkına varamadınmı????

Akıllı Ve çok zeki bey?_????

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cyber
    Cyber's avatar
    Erkek
    Monitörün arızalanmış dostum senin yapabileceğin bir şey yok.Bir monitor tamircisine göstermen gerekecek.Ön panelden ekranın ayarlarını kontrol et diycem ama bakmışsındır herhalde.Birde Hertz ayarlarını kontrol et mesela bazı monitörler 72 Hz gibi ara frekanslarda sapıta biliyorlar.60 Hz çekmeyi dene.

Saygılar

MCSE,MCDST gokhan@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    Black_Joe bunu yazdı:
    -----------------------------
    Monitörün arızalanmış dostum senin yapabileceğin bir şey yok.Bir monitor tamircisine göstermen gerekecek.Ön panelden ekranın ayarlarını kontrol et diycem ama bakmışsındır herhalde.Birde Hertz ayarlarını kontrol et mesela bazı monitörler 72 Hz gibi ara frekanslarda sapıta biliyorlar.60 Hz çekmeyi dene.

Saygılar
    -----------------------------

Abi öyle deme..

ekran kartına takılan taraftaki kabloda çıkmış olabilir.... Yok daha önce yaşadım oradan biliyom..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SCOOP
    SCOOP's avatar
    Erkek
    Monitrön kablosunu kontrol et.Başka türlü problem de olabilir.Olmazsa bir servise göster

www.fulloyun.com Gerçek Oyuncuların Sitesi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    weya ekren cozunurlugunden olabılır monutor desteklmıyordur belkı istediğin cozunurlugunu ...

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unforgiven
    unforgiven's avatar
    Erkek
    sen en iyisi patlat bi tane tam transistörlerin üstüne ...düzelcek bak görürsün benim eski monitörde öleydi işe yarıycak bak görürsün

only a fool trusts his weapon
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tonyukuk13
    Tonyukuk13's avatar
    Erkek
    Benimki de öyle olmuştu. (Hyundaiydi) Galiba monitörün çipi bozulmuştu. Monitöre bikaç kere gömünce görüntü geri geliyodu. Ama sonra hiç düzelmemeye başladı ben de monitörün tüpüne kalın bi sopayla gömdüm.
Toplam Hit: 3742 Toplam Mesaj: 12