Motorola Tekrar Türkiye'de

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yarın tanıtımı varmış. Moto Z ve G4 ailesi gelecekmiş. Şuanda cihazlar gümrükte kayıt için bekliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=RBskVMB2Lvc

https://www.youtube.com/watch?v=d2e4XobzeDo

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Not al arkadaşım. Yakındır Uzanlar da gelir.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    exchanger bunu yazdı

Adam bitmeyen para hilesini bulmus :D bitmiyor adamlarda ki milyar paralar :D 

Uzan zaten , türkiye yasagım kalktıgında galatasaraya baskan olarak gelcem diyor :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    exchanger bunu yazdı

Nokia'da geliyor. Bedava tavuk döner dağıtımları başlar yakında :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kaç kaç kaç 

KaptaN tarafından 27/Tem/16 00:54 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byincesu
    byincesu's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    byincesu bunu yazdı

Motorola satılınca marka bitti mi zannettin hocam ? Land Rover markasını Tata aldığında Land Rover bitti mi ? 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byincesu
    byincesu's avatar
    Erkek
    SpyBreaK bunu yazdı
    byincesu bunu yazdı

Motorola satılınca marka bitti mi zannettin hocam ? Land Rover markasını Tata aldığında Land Rover bitti mi ? 

Ben bitti demedim. Türkiye'den çıkan yönetimle şuan Türkiye'ye girmeye karar yönetim birbirinden çok farklı. Dolasıyla Cem Uzan la bir bağı kalmadı!

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek
    byincesu bunu yazdı
    SpyBreaK bunu yazdı
    byincesu bunu yazdı

Ben bitti demedim. Türkiye'den çıkan yönetimle şuan Türkiye'ye girmeye karar yönetim birbirinden çok farklı. Dolasıyla Cem Uzan la bir bağı kalmadı!

cem uzan'ın motorola'yla bağlantısı nedir anlamadım.benim bildiğim zamanında motorolaya kol gibi geçirmişliği vardır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Ben apple alırım,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Hocalar Motorola denince akla direkt olarak uzan geldiğinden muhabbet buraya geldi. Yoksa bir bağı olmadığını biliyoruz.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
Toplam Hit: 3307 Toplam Mesaj: 17
motorola hello moto