folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Motosiklet Tamirhanemizi Açtık Bekleriz

Motosiklet Tamirhanemizi Açtık Bekleriz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun. 7 lira civarına temiz bi msx bakıyorum. Alırsam uğrayacağım : )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı

Her zaman bekleriz 2014 vardı bi tane 8 k km de sanırım 6500 den verdi  temiz kazasız

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı
    saku bunu yazdı

Her zaman bekleriz 2014 vardı bi tane 8 k km de sanırım 6500 den verdi  temiz kazasız

Bu gerçek mi ya kafamı duvarlara vuracağım şimdi :D askerden beri 2-3 aydır neredeyse hergün bakıyorum sahibinden letgo facebook grupları vs. ama denk gelmedim hiç. Bi tane 17 model 6000 kmde var 8500'a ama pert kayıtlıymış motor. Adam olur mu olursa da nasıl olur bilemiyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı
    saku bunu yazdı

Bu gerçek mi ya kafamı duvarlara vuracağım şimdi :D askerden beri 2-3 aydır neredeyse hergün bakıyorum sahibinden letgo facebook grupları vs. ama denk gelmedim hiç. Bi tane 17 model 6000 kmde var 8500'a ama pert kayıtlıymış motor. Adam olur mu olursa da nasıl olur bilemiyorum.

Malalar eğrilmiştir bakmak da lazım tabi. Hocam valla denk geldi motor al sat yapan tanıdık var ona cok düşüyo işi bu adamın kovalıyor. Sorarız onada bakalım bişe çıkar mı

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı

Öncelikle hayırlı olsun hocam. Bende kanuninin windy s diye 125'lik bir motoru var. Motor yedim tekrar toplattırdım motoru 1.000 km oldu daha. 
    Geçen hafta iznimde 180 kilo falan yükle benimle beraber 250 falan oluyo hafif tatlı rampayı çıkamadım. Motorcunun birine götürdüm beynini değiştirdi yüksüz bir şekilde çekiyo motor fakat yükle deneme fırsatım daha olmadı. Yükle denedikten sonra olursa uzun yola çıkıcam bana uzun yolda yada rampada tekrar böyle bir sorun çıkarması olası mı sence?
    İkinci sorum ise bir dönem mondiallerden çok sorun yaşadı millet hala daha o sorunlar yaşanıyor mu acaba? Şu r3xi evo'lar gayet güzele benziyo alınır mı sence yorumun nedir?

Valla hocam benim 2. Tercih rx3i güzel makine deneyimleme sansım da oldu güzel çekiyor lastikleri dandik sadece ona da anlaş çapra ile güzel tutuş geliyor.mondial eski mondial degil çözdüler bazı şeyleri. İlk tercihim zontes x310 gelirse. Debriyaj kaçırıyor olabilir mi? Yüksek devirlere çıkıyor bağırıyor yavaş mı gidiyor motor? Yoksa eksantrik zinciri mi uzamış? Beyin değişimi ne biliyim garipsemedim degil. Bakmak lazım. Müsait olduğunda çaya gel bakalım bi istersen

Yüksek devirlere çıkıyor ama tırmanmıyor gitmiyorda. Valla adam beyni değiştirdikten sonra düzelme var gibi yarın yükle deneyince sonucu buraya editlerim. İnegöldeyim hocam çok uzaksın eyvallah. :)

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Benım Mahallemdesın Güzel, Bı sorun oldumu Yonleme Yaparım Hayırlı Olsun..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Müdür hayırlı olsun, bol kazançlar.

Ben de birşey sorayım gelmişken :) 

AR 200 GY Cross almayı düşünüyorum. İlk motorum olacak, haftasonları kampa gitmek için kullanacağım, çoğunlukla yokuşlu yolda. Tavsiye eder misin?

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    yunusemre bunu yazdı

AR 200 GY Cross almayı düşünüyorum. İlk motorum olacak, haftasonları kampa gitmek için kullanacağım, çoğunlukla yokuşlu yolda. Tavsiye eder misin?

hocam sonuçta çin bana göre biraz ağır olacak ama

-biraz daha fazlasını verebiliyosan alma.

-rahat emek istiyosan alma

-1 sene sonra arkaya kova bağlamak istemiyosan(dökülen civata, kopan egzos kırılan vites, fren pedalı için) alma

yapacak bişey yok param buna yetiyo hem böbreklerimde taş var dökülmesine yardımcı olur diyosan alabilirsin tabiki.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

ATV için 2 kademeli ateşleme bobini lazım resimleri atsam bulabilirmiyiz

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı
    yunusemre bunu yazdı

hocam sonuçta Çin, bana göre biraz ağır olacak ama

-biraz daha fazlasını verebiliyosan alma.

-rahat emek istiyosan alma

-1 sene sonra arkaya kova bağlamak istemiyosan(dökülen civata, kopan egzos kırılan vites, fren pedalı için) alma

yapacak bişey yok param buna yetiyo hem böbreklerimde taş var dökülmesine yardımcı olur diyosan alabilirsin tabiki.

^^D` Metal At bu. Sinirlerim bozuldu. 

Bu Çinlilerin yaptığı Sağlam ama kendilerinin Marka motoru yok mu? Dünyanın emtia'sı oraya akıyor. Hep mi copy-paste. Bilmediğimden soruyorum. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 7877 Toplam Mesaj: 90
motosiklet tamir atölye