folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Mp3 , Video,, Resmi Yu Txt Te Çevirme

Mp3 , Video,, Resmi Yu Txt Te Çevirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    mp3 video yada resim olan dosyayı txt görülebilir sekilde kod layıp tekrar eski haline getirebilirmiyim ? bi convert proğramı varmı

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tam olarak anlamadım sada sanırsam istediğin proğram :

HolyOne AscII Art Creator 2.0

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    benim demek istedim bi resmi tut notepad içine at orda harfler sayılar gözükür ama onu tekrar kaydetinde resim olmuyo benim istedim resmi kodlara cevicek kodları  sonra o proğram ile kayıt ettimde resim gözükcek

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek
    farklı şekilde şifreleyeni var ama senin dediğini hiç görmedim duymadım :)

Im Boned, All Boned.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    aslında yapmak istedim kodları yayınlamak site de fln 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek
    illa biyerde resim göstermeden insanların resime ulaşmasını istiyorsan, resim upload siteleri var :D

nası bi fantezi seninki anlayamadım ki..

Im Boned, All Boned.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    benım yapmak istedim le senin sölein cokkk farkılı  öle bişe yapmıcam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

word gibi gözükecek, tıklarsan word de açılacak, saçma sapan şeyler olacak içinde, anlamsız karakterler, ama tutup winamp playliste sürükleyince çalacak :W

istediğin şey bunun gibi bir şey mi :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    yaw aslında öle kodları istedim gibi kopyalıcam sonra acmak istedim de kodları derlicek resme çevicek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    edit

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    aslında  var ama neydi prorat içinde sayısal harflere dönüştüğrüyodu fln sonra çalıştırınca oluyodu exe için ama

Toplam Hit: 3607 Toplam Mesaj: 15