MP3 İndirmece 1.1

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Yine bir yazılımla karşınızdayım. Kendi yapımımdır, lütfen üst düzey programlarla karşılaştırmayın. Bunun haricinde görüşlerinizi lütfen bildirin. Mümkünse sosyal medya aracılığıyla çevrenizle de paylaşın bu müride yardımcı olun :)

MP3 İndirmece 1.1

Tamamen ücretsiz olarak sunulan işlevsel bir mp3 indirme yazılımıdır. Son derece kolay kullanım özelliklerine sahip olan bu yazılım sayesinde dilediğiniz şarkıyı karmaşık işlemlerle uğraşmadan bilgisayarınıza indirebileceksiniz. İstediğiniz şarkıyı arayın çıkan sonuçlardan beğendiğinize tıklayarak indirme işlemine aşlayın, bu kadar basit.

Programın ilk versiyonu tamindir ve gezginler'de yayınlandı. Daha sonra indirme aşamasını hızlandıran iyileştirmeler yapıldı.

MP3 İndirmece indirmek için tıklayınız...

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Yıl 2015 olacak üstat, güncelle kendini,

http://www.topinweb.com

youtube ve alternatiflerini saymıyorum bile,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Yıl 2015 olacak üstat, güncelle kendini,

http://www.topinweb.com

youtube ve alternatiflerini saymıyorum bile,

bahsettiğin siteye girdim istediğim mp3ü bulamadım,dolayısıyla da indiremedim.

yıl 2015 ben whatsapp'ı yeniden yazamam veya microsoft değilim. bunun baştan uyarmıştım ama neyse. sağol yine de.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Bilal abey eline sağlık. Bence çok gelişmiş über bir şey olmasa dahi bir ihtiyaç bu benim gibi kısıtlı interneti olanlara ve ihtiyacimi karşılıyor. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    tustanbakanadam bunu yazdı

Bilal abey eline sağlık. Bence çok gelişmiş über bir şey olmasa dahi bir ihtiyaç bu benim gibi kısıtlı interneti olanlara ve ihtiyacimi karşılıyor. 

sağolasın. işine yaradıysa ne güzel. arkadaşlarınla da paylaşırsan memnun olurum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Alternatif kullanim icin gayet guzel bir program eline saglik hocam .

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Maldonado bunu yazdı

Alternatif kullanim icin gayet guzel bir program eline saglik hocam .

teşekkür ederim :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

eline sağlık. basit bir indirme yapmak isteyenlerin işini görecek bir yazılım.  herkes herkesi kendi gibi sanıyor. mesela ben anneme şarkı indirmesi için youtube dan mp3 e çevirmeyi defalarca gösterdim. hala beceremiyor. bunu kullanabilir bence.

Arkadaşlar sizde vurmuyorsunuz öldürüyorsunuz valla :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

ihtiyacım olmayacak bir şey,indirip kullanmayacağımda ancak ortada bir emek veren var.

eline sağlık kız babası zengin müridim.(Zenginlik burada Para anlamında kullanılmamıştır)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Eline sağlık hocam müzik kültürüm yok ama arada lazım oluyor,  farklı projelerde bekliyoruz

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 3287 Toplam Mesaj: 26