folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Mp3 Ün Bir Bölümünü Alabileceğim Pro?

Mp3 Ün Bir Bölümünü Alabileceğim Pro?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    legendaryla olm dün gece sana sordum sonra yattım kafam attı şimdi tekrar uğraşcam yok a.q. madem bu beeni deli etti kesin yapıcam çok inatımdır böle şeylerde

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    xilisoft video converter.. arat bulursun..ben kullaniyorum..baya guzel bir pro..

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    xilisoft video converter bendede var hatta mpeg conventer hatta hatta color conventer da var bunlar sadece çevşrşci yani dvd yi vcd ye çeviriyor filan işte böle şeyler

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    karatahta ya çok thank becerdim sayesinde :d

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Ahanda sunyy halletmiş.Ben rahatladım len

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    legendary sende sağol valla ikti belamı a.q. şeyi 2 gündür oh be yaptım sonunda

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ağlamak istiyom neronunkini de çözdüm movie yede el atam ampul meselesi demekki anca yandı a.q.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    ixilisoft u sen becerememissin :D
    General Menüsünden
    Duration
    Start time

kısımları var :D

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    maksat müridin işi görülsün : )

Çekil,Önümden Çekil...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Bu işin en iyisi

Sony Sonic Foundry Sound Forge dur...

Müziği opendan açıyorsun...

Sonya Filedan New diyip boş dosya açıyorsun...

Eski dosyayı tutup istediğin yere kadar sürükleyip Copy Yapıosun..

Sonra Yenisine Gidip Paste Yapıosun..

Orayı Kapıyorsun Save Menüsü Geliyor..

Mp3 seçiyorsun kaydediyorsun bitti..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2987 Toplam Mesaj: 31