Mp3 Üzerinden Web Hack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    Ewet Beyler yanlıs duymadınız.Resimlerle hack yapıldıgı gibi mp3 üzerindende hack yapılıyor.İlk ve tek tahribat.com da..
    ilk once bi fso bide bize winrar gerekli..
    şimdi fsomuza sag tusla tıklıyoruz.. add to arciveye basıyoruz (yani rarlıyoruz..)ve archive name olan yere fso.php.mp3 yazıyoruz..comperrision method yazan yeri store yapıyorz ve sıkıstırıyoruz.burada veriye cok az zarar vererek mp3 ceviriyoruz..ardından mp3 upload izin veren siteye girip bunu upload ediyoruz ve adres cubuguna yazdımmı fsomuz calısıyorr..
    alıntı deil izinsiz yayınlayanı yakarım :D.not:bazı serverlarda calısmaya bilir..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    kardeşim çok saol paylaşım için böyle konuları sen aç benden destek alırsın lisede aldığın en düşük nottan iyidir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ayıptır sorması fso ne demek .D programsa nerden bulunur ben biliyomda hani arkadaşlar öğrensin diye soruyom :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    hocam ben bir şey anlamadım rarlı dosyayı cıkarmadan nasıl
    calıstıryosun

says please
    hocam bilmiyoda ogrenmek istiyom

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    alper fso file system objective mi ne ole bişi acılımı;
    servera attıgın dosya ile permission (yazma,silme,okuma)lar acık ise yani bunlara izin war ise servera istedigini yapabilirsin..
    -------------
    xxx_simiyagov_xxx arkadasımızın sorsuna gelince..
    şimdi orada sag tus dıyıp rarlaya bsıyoruzya orada dosyanın ismi yazar mesala xxx.rar biz onu xxx.php.mp3 yapıyoruz ve sıkıstırma methodu store ye getiriyoz.işte bu kadar..servera attımı zaten fso otomatıkman devreye giriyor..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desert-Tiger
    Desert-Tiger's avatar
    Erkek
    S.a beyler
    valla konuyu açan arkadaşın bunu kendi bulması çok garip bir duygu olmalı :) çnkü adam daha FSO nun açılımını bilmiyo :]
    FİLE SYSTEM OBJECTİVE deilde file system object o bikerem :D
    Neyse saol
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Desert-Tiger
    Çok biliyorsan kendinde paylaş birşeyle biz görelim!!!!!!!! öyle uzaktan konuşmakla olmuyo bilgin varsa yaz yoksa SUS!!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    alper bırak kardeşim.konusmaya deymez diyorum..hatta konuyu editlemeyi bile düşünüyorum...olmassa bı moderatore veya admine sildiririm konuyu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    bir TBtli başka bir mürid le böyle konuşamaz biz burda hepimiz biriz biz TBtlıyız herkes birbirinin iyiliğini düşünsün başkalarına laf atmayalım bunları yapanlar ancak hain olurlar mürid kardeşlerim bizim böyle konulara ihtiyacımız var biz aktüalite sitesi değiiliz Hepimiz biriz..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    neyse alper salla gitsin.diyorumya değmez..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    ok hocam cozdum

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
Toplam Hit: 2017 Toplam Mesaj: 13