folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Mp3 Ve Pc, Psp, Ps2, Xbox, Xbox360 Oyunları, Sömürün

Mp3 Ve Pc, Psp, Ps2, Xbox, Xbox360 Oyunları, Sömürün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Afiyet olsun;

http://fesuti.eu/listaz/index.php?dirpath=./members&order=0

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    kota doldu yine 5 gbyte oldu .. sınırlıda aq sınırlı diyede nedir anlamadım video izlediğimiz yok bişeyyapdığımız yok 2 albüm indirdik o kadar.. aq böle işin..  yaa

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mp3 oyunu lazımdı indirecem :D

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    saolasın dostum playstation oyunlarını pcde oynamanın bi yolu varmı ps cd lerini  pc de nasıl caliştırabiliriz

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

CaNNi bunu yazdı:
    -----------------------------
    mp3 oyunu lazımdı indirecem :D

Ahaha çok şakacısın gece gece güldürdün sağol.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    1024 Sınırsız :)  Ben sabaha kadar indirim orayı :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    dengesiz bunu yazdı:
    saolasın dostum playstation oyunlarını pcde oynamanın bi yolu varmı ps cd lerini  pc de nasıl caliştırabiliriz
    evet ama pc in özellikleri iyi olmalı bildiğim kadarıyla bide aratırsan bulursun bunla ilgili bi konu açıldı programıda verilmişti sanırım

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

dengesiz bunu yazdı:

Playstation 1 oyunlarını emulatorle rahatlıkla oynayabilirsin. Bazı Playstation 2 oyunlarını da emule edebiliyorlar sanırım, en azından öyle diyorlar kendim denemedim, yüksek sistem özellikleri istiyormuş. Daha ayrıntılı bilen arkadaşlar vardır eminim, onlara danışmak lazım.

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı:
    1024 Sınırsız :)  Ben sabaha kadar indirim orayı :)
    sağol birader.. iyi gitti benim şikayetin üzerinede bende geçicem en yakın zamanda.. sokarım böle işe :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek
    guzelmiş yau alison krauss un albümünü  indiriyorum hız da gayet iyi tesekkürler hacım

Bu niymiş la?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

fazla yüklenmeyin :d

Toplam Hit: 3087 Toplam Mesaj: 27